REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Ciężarówka przewożąca drewniane bale zablokowała pas przy rondzie Beksińskiego (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Na jednym z pasów dojazdowych do ronda Beksińskiego w Sanoku awarii uległ samochód ciężarowy przewożący drewniane bale. Wyjazd z ronda na ulicę Dmowskiego był niemożliwy. Od strony ul. Krakowskiej i Rymanowskiej tworzyły się duże korki. W centrum miasta, pojazdy stały już przy Domu Handlowym. Aktualnie nie ma już utrudnień w ruchu.

Jak dowiadujemy się w sanockiej komendzie policji, tuż przed wjazdem na rondo Beksińskiego, samochód ciężarowy transportujący drewniane bale doznał usterki, najprawdopodobniej skrzyni biegów. Trwają próby naprawienia zepsutych elementów. Niewykluczone jednak, że konieczna będzie pomoc specjalistycznego sprzętu, który usunie pojazd z drogi.

Na miejscu ruchem kierują policjanci. Pomagają oni kierowcom w sprawnym opuszczeniu ronda. Niemniej jednak, utrudnienia są znaczne.

Utrudnienia mogą opóźnić dotarcie do celu, dlatego jeżeli kierowcy mogą skorzystać z alternatywnych tras, zalecamy takie rozwiązanie – mówi st. asp.  Anna Oleniacz – oficer prasowy KPP w Sanoku.

Zjazd z rodna w kierunku ulicy Dmowskiego jest niemożliwy. Na przeciwległy pas zostały przesunięte pojazdy dojeżdżające do ronda. Osoby, które chcą wjechać do dzielnicy Wójtostwo, mogą skorzystać z ul. Matejki lub od drugiej strony z ul. Dąbrowieckiej.

Aktualnie nie ma już utrudnień w ruchu.

19-04-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)