REKLAMA
REKLAMA

W Podniebylu znaleziono mężczyznę z siekierą w głowie

PODNIEBYLE, REGION / PODKARPACIE. Krośnieńscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 59-latka. Jego ciało znaleziono w budynku mieszkalnym w Podniebylu w gminie Jedlicze.

We wtorek tuż przed godziną 18.00 dyżurny krośnieńskiej jednostki odebrał zgłoszenie od mieszkańca Podniebyla, który twierdził, że jego sąsiad prawdopodobnie nie żyje. Niepokój zgłaszającego wzbudziły pogaszone światła w domu obok. Przez okno jednego z pomieszczeń zauważył leżącego i nie dającego oznak życia znajomego.

podniebyle

Przybyli na miejsce policjanci dostali się do wnętrza budynku, gdzie znaleźli zwłoki 59-latka z siekiera wbita w głowę. Wstępnie ustalono, że mogło dojść do zabójstwa. Funkcjonariusze zatrzymali współlokatora nieżyjącego mężczyzny. Trzecia z mieszkających tam osób jest poszukiwana.

Decyzją prokuratora ciało zabezpieczono do badań sekcyjnych. Czynności wyjaśniające pod nadzorem prokuratora prowadzi zespół dochodzeniowo-śledczy z KMP Krosno.

źródło: KMP Krosno
foto: Krosno112.pl

02-02-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)