REKLAMA
REKLAMA

W Zabłotcach GDDKiA buduje chodnik. Prace trwają też w Pisarowcach i Sanoczku (ZDJĘCIA)

GMINA SANOK / PODKARPACIE. Przy krajowej 28 w Zabłotcach GDDKiA buduje nowy chodnik. Będzie to spore ułatwienie dla pieszych, którzy do tej pory, schodząc z „pisarowskiej góry”, do dyspozycji mieli tylko pobocze. Jak podkreśla rzecznik w gminie Sanok prace trwają także w Sanoczku oraz w Pisarowcach.

W Zabłotcach powstaje ponad 200 metrów chodnika po lewej stronie, jadąc w kierunku Sanoka. Będzie to znaczne ułatwienie dla pieszych. Do tej pory musieli korzystać z poboczy, a biorąc pod uwagę fakt, że w tamtej okolicy powstaje coraz więcej domów, podniesie się także bezpieczeństwo poruszania się w tym rejonie.

3

Kwota obejmuje wykonanie projektu, uzyskanie niezbędnych uzgodnień oraz budowę chodnika. Jest to około 250 tys. złotych. Zgodnie z zapisami umowy prace powinny zakończyć się 15 listopada – informuje Bartosz Wysocki, rzecznik GDDKiA Oddział w Rzeszowie.

Jak dodaje rozpoczęto remonty także w innych miejscowościach gminy Sanok. W Pisarowcach trwają prace po lewej stronie w kierunku Sanoka, na długości ponad 900 metrów, zaś w Sanoczku po obu stronach jezdni na długości  100 metrów.

4

07-09-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)