REKLAMA
REKLAMA

Weszła do domu i ukradła portfel. Gdy zobaczyła policjantów wyrzuciła „łup” do rowu

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Policjanci ruchu drogowego zauważyli jak idąca drogą kobieta na ich widok nerwowo odrzuciła do rowu portfel i zaczęła uciekać w przeciwnym kierunku. Okazało się, że chwilę wcześniej ukradła portfel z jednego z domów. Kobieta została zatrzymana. Usłyszała już zarzut.

Do zdarzenia doszło w piątek około godz. 10. Sanoccy policjanci z zespołu ruchu drogowego patrolowali miejscowość Bażanówka, zwracając szczególną uwagę na kierujących łamiących przepisy ruchu drogowego. W pewnym momencie ich uwagę zwróciła kobieta, która szła poboczem. Na widok funkcjonariuszy odrzuciła do rowu portfel i szybkim krokiem zaczęła oddalać się w przeciwnym kierunku.

Policjanci zatrzymali kobietę, którą okazała się 41-letnia obywatelka Rumunii. Po rozpytaniu przyznała się, że ukradła portfel wraz z pieniędzmi z jednego z domów. Złodziejka wykorzystała fakt pozostawienia klucza w zamku drzwi oraz chwilową nieobecność mieszkanki. Po wejściu do środka przeszukała pomieszczenia i ukradła portmonetkę znajdującą się w torebce. Wewnątrz znajdowało się ponad tysiąc złotych.

Funkcjonariusze oddali pokrzywdzonej odzyskany portfel wraz z całą zawartością. 41-latka została zatrzymana w policyjnym areszcie. Kobieta usłyszała zarzut włamania. Czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności nawet do lat 10.

Policja przypomina o prawidłowym zabezpieczaniu mieszkania. Zawsze należy dokładnie pozamykać drzwi i okna, a klucz trzymać przy sobie. Złodziej jest w stanie wykorzystać nawet kilkuminutową nieobecność domowników i zabrać z wnętrza domu pieniądze, biżuterię oraz inne cenne przedmioty.

303-124499

KPP Sanok

21-03-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)