REKLAMA
REKLAMA

Wielkie otwarcie Bricomarche w Sanoku już 29 listopada! Nie może Was tam zabraknąć! (ZOBACZ GAZETKĘ)

25 miejsc pracy, dodatkowe dochody z podatków do budżetu miasta, współpraca z lokalnymi dostawcami i akcje społeczne dla lokalnych mieszkańców – oto główne korzyści, które przyniesie otwarcie nowego supermarketu typu „Dom i Ogród” Bricomarche w Sanoku.

Logo_z_has³em_krzywe.cdr

W tygodniu otwarcia sklepu, oprócz produktów w atrakcyjnych cenach, na klientów czekać będą konkursy z wieloma atrakcyjnymi nagrodami. Wszystkie szczegóły o promocjach, konkursach i nagrodach znajdą się w mediach społecznościowych oraz pierwszej gazetce promocyjnej, której kolportaż rozpocznie się na początku przyszłego tygodnia na terenie Sanoka i okolic oraz Brzozowa. Specjalna oferta na otwarcie będzie aktualna od 29.11 do 10.12 lub do wyczerpania zapasów.

ZAPRASZAMY JUŻ 29 LISTOPADA OD 8 RANO.

Bricomarche to sieć supermarketów typu „dom i ogród”, które razem z supermarketami spożywczymi Intermarche tworzą największą tego typu grupę franczyzową w Polsce – Grupę Muszkieterów. Pomysł na taki rodzaj prowadzenia działalności został zaczerpnięty z Francji i wprowadzony do Polski w 1997 roku – wtedy powstał pierwszy sklep Intermarche w Zielonej Górze, zaś trzy lata później otwarto Bricomarche w Żarach. Obecnie organizacja zrzesza ponad 300 polskich przedsiębiorców zarządzających 232 supermarketami Intermarche oraz 143 Bricomarche. Jest to jedyny tego typu model franczyzowy funkcjonujący w Polsce, który uwzględnia rodzinny i społeczny charakter przedsiębiorstwa realizującego koncepcję „przyjaznego sklepu”, oferującego niskie ceny i będącego blisko lokalnych społeczności. Ta wyjątkowa forma biznesu wynika z faktu, że każdy może dołączyć do Grupy Muszkieterów, wynająć wybudowany przez nią obiekt i zaangażować się w prowadzenie działalności dostosowując się indywidualnie do potrzeb swojego miasta, w którym mieszka i pracuje. Cechą wyróżniajacą Bricomarche na tle innych sieci jest optymalna wielkość sklepów (od 800m2 do 5150 m2), na której każdy znajdzie kompletną ofertę produktów do majsterkowania, materiałów budowlanych, akcesoriów dekoracyjnych oraz asortymentu związanego z ogrodem. Wielu klientów docenia także duży nacisk jaki zarządzający marketami stawiają na sezonowość produktów, ponieważ w Bricomarche znaleźć można artykuły w korzystnych cenach niezbędne o każdej porze roku. W ofercie supermarketów znajdują się także usługi dodatkowe takie jak: cięcie drewna, wycinanie otworów w zlewozmywakach, wypożyczanie odkurzacza piorącego, a także transport zakupionych produktów.

Grupa Muszkieterów działa we wszystkich województwach. Większość supermarketów zlokalizowanych jest w zachodniej oraz południowej części Polski. Stale jednak rośnie liczba sklepów, które otwierane są w województwach Polski wschodniej. Niezależnie od części kraju punkty lokowane są w małych i średnich miastach (od 10 000 do 70 000 mieszkańców), dzięki czemu możliwe jest dostosowanie do potrzeb lokalnego rynku oraz udział w licznych akcjach na rzecz miejscowej społeczności. Przykładami takich działań są między innymi: zbieranie krwi dla Polski, budowanie placów zabaw, zbiórki żywności, zbieranie karmy dla zwierząt ze schronisk, Konwój Muszkieterów oraz Wakacje z Muszkieterami, czyli dość nowa akcja wprowadzona 2 lata temu, dzięki której co roku ponad 1000 dzieci z ubogich rodzin ma szansę pojechać na prawdziwe wakacje.

Bricomarche w Sanoku zapewni swoim klientom pełną gamę produktów w koncepcie mieszczącym się na powierzchni 3000 metrów kwadratowych. Oprócz produktów ze stałych gam produktów dzięki, którym można wybudować, wykończyć i urządzić dom oraz ogród; w ofercie otwarciowej postawiono nacisk na produkty typowo jesienno-zimowe: opał, ogrzewanie, zimowe akcesoria samochodowe lub choćby artykuły bożonarodzeniowe. Dlatego zapraszamy wszystkich, którzy chcą wzbogacić tegoroczne święta o piękne rzeczy w atrakcyjnych cenach, lub też szukają inspiracji na prezenty dla najbliższych.

Artykuł sponsorowany
25-11-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook