REKLAMA
REKLAMA

Wybory w PiS: Węgrzyn w powiecie, Chęć w mieście. „Nasze doświadczenie, łączymy z energią młodych ludzi”

SANOK / PODKARPACIE. W ubiegłym tygodniu odbyły się wybory do Zarządu Komitetu Terenowego PiS–u w Sanoku oraz Zarządu Miejskiego PiS–u w Sanoku. Dokonany wyboru przewodniczących oraz zarządów.

Powiatowymi strukturami będzie kierował Kazimierz Węgrzyn. W skład zarządu weszli: Andrzej Budzicki, Janusz Cecuła, Andrzej Chrobak i Tadeusz Nabywaniec.

Przewodniczącym struktur miejskich został z kolei wybrany Stanisław Chęć, a w skład zarządu weszli: Anna Drwięga, Andrzej Chrobak, Adam Kornecki i Wojciech Pruchnicki.

Wybranych przewodniczących prosimy o komentarz w związku z ich wyborem, jak również z faktem, że rok 2018 to rok wyborów samorządowych.

Clipboard02

Kazimierz Węgrzyn

Kazimierz Węgrzyn (wiceprzewodniczący Rady Powiatu Sanockiego): – Naturalnie bardzo się cieszę z reelekcji. To dla mnie dodatkowa mobilizacja do dalszej pracy i jednocześnie akceptacja dotychczasowych działań. W roku 2018 odbędą się wybory samorządowe. W nasze struktury wstępują kolejne osoby, szczególnie ludzie młodzi To budująca tendencja, na bazie której będzie można podjąć pracę łącząc młodzieńczą energię z naszym doświadczeniem. Do najważniejszych zadań zaliczam utworzenie struktur Prawa i Sprawiedliwości w każdej, nawet najmniejszej gminie czy społeczności. Tak, aby być jak najbliżej ludzi, by móc poznawać ich problemy i je rozwiązywać.

kw

Stanisław Chęć

Stanisław Chęć (wiceburmistrz Sanoka): – Oczywiście, że wybór na przewodniczącego struktur miejskich PiS w Sanoku cieszy. Dziękuję za zaufanie, jednocześnie zdaje sobie sprawę, z odpowiedzialności jaka jest przede mną. Rok 2018, to jak wszyscy wiemy, rok wyborów samorządowych. Rozpoczęły się już wstępne rozmowy na temat naszych kandydatów czy to do rady powiatu, czy rad gmin. W pewnym sensie koncentrujemy siły na pracy związanej z kampanią. Osobiście chcę podkreślić, że z racji piastowanego stanowiska bliskie są mi sprawy miasta i praca na rzecz mieszkańców Sanoka, więc bez względu na to w jakiej fazie będzie kampania wyborcza, moje zawodowe obowiązki będą na pierwszym miejscu. Realizując bieżące zadania i podejmując konkretne decyzje, należy myśleć perspektywicznie, a nie tylko o najbliższych miesiącach.ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Wybory w PO: Sławomir Miklicz przewodniczącym w powiecie. „Musimy odbudować silne struktury”

15-12-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)