REKLAMA
REKLAMA

Wybory w PO: Sławomir Miklicz przewodniczącym w powiecie. „Musimy odbudować silne struktury”

SANOK / PODKARPACIE. Na początku grudnia odbyły się wybory w Platformie Obywatelskiej Region Podkarpacki. Przewodniczącym w powiecie sanockim został ponownie wybrany Sławomir Miklicz, który jednocześnie dostał się do Zarządu Regionu Podkarpacie i będzie tam pełnił funkcję wiceprzewodniczącego.

W skład rady powiatu, jeżeli chodzi o struktury PO wchodzą: Łukasz Stach, Wacław Świerniak, Piotr Podgórski, Anna Błażowska, Jan Błażowski, Miranda Korzeniowska, Michał Jurek, Halina Leśniowska, Piotr Rychter. W najbliższym czasie ma się ukonstytuować Zarząd.

Sławomir Miklicz, foto: archiwum prywatne

Sławomir Miklicz, foto: archiwum prywatne

– Główne zadanie dla nowego Zarządu to odpowiednie przygotowanie się do najbliższych wyborów samorządowych. Będziemy starać się współpracować z innymi grupami, tak aby stworzyć jak najszerszy komitet wyborczy. Przed nami rozmowy dotyczące wystawienia wspólnego kandydata na burmistrza Sanoka. Widzimy pozytywny trend, związany z tym, że nowi członkowie wstępują w nasze szeregi. Nie jest natomiast tajemnicą, że część osób zrezygnowała z członkostwa w naszej partii. Musimy mieć mocne struktury, aby odbudować w regionie zaufanie i walczyć w wyborach samorządowych – mówi Sławomir Miklicz, radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego.

red.

13-12-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)