REKLAMA
Praca Auto Serwis
Janas Podłogi
REKLAMA

Wybory w PO: Sławomir Miklicz przewodniczącym w powiecie. „Musimy odbudować silne struktury”

SANOK / PODKARPACIE. Na początku grudnia odbyły się wybory w Platformie Obywatelskiej Region Podkarpacki. Przewodniczącym w powiecie sanockim został ponownie wybrany Sławomir Miklicz, który jednocześnie dostał się do Zarządu Regionu Podkarpacie i będzie tam pełnił funkcję wiceprzewodniczącego.

W skład rady powiatu, jeżeli chodzi o struktury PO wchodzą: Łukasz Stach, Wacław Świerniak, Piotr Podgórski, Anna Błażowska, Jan Błażowski, Miranda Korzeniowska, Michał Jurek, Halina Leśniowska, Piotr Rychter. W najbliższym czasie ma się ukonstytuować Zarząd.

Sławomir Miklicz, foto: archiwum prywatne

Sławomir Miklicz, foto: archiwum prywatne

– Główne zadanie dla nowego Zarządu to odpowiednie przygotowanie się do najbliższych wyborów samorządowych. Będziemy starać się współpracować z innymi grupami, tak aby stworzyć jak najszerszy komitet wyborczy. Przed nami rozmowy dotyczące wystawienia wspólnego kandydata na burmistrza Sanoka. Widzimy pozytywny trend, związany z tym, że nowi członkowie wstępują w nasze szeregi. Nie jest natomiast tajemnicą, że część osób zrezygnowała z członkostwa w naszej partii. Musimy mieć mocne struktury, aby odbudować w regionie zaufanie i walczyć w wyborach samorządowych – mówi Sławomir Miklicz, radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego.

red.

13-12-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)