REKLAMA
VIVO sc

Wyniósł towar, łatwo poszło więc postanowił wrócić po więcej. Złodziej zatrzymany na gorącym uczynku

SANOK / PODKARPACIE. W jednym ze sklepów ochroniarze ujęli nietrzeźwego złodzieja, który próbował wynieść towar wartości ponad 500 zł. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów. Za kradzież grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Pracownik sanockiego sklepu samoobsługowego powiadomił Policję, że klient chciał opuścić sklep nie płacąc za towar zapakowany do torby. Wezwani na miejsce policjanci zatrzymali złodzieja. W trakcie czynności okazało się, że chwilę wcześniej udało mu się przejść przez kasę ze skradzionym towarem bez płacenia. Zachęcony tym, zostawił torbę przy wejściu do sklepu i postanowił ponownie zrobić „darmowe zakupy”. Jednak tym razem nie miał tyle szczęścia i został zauważony przez jedną z pracownic.

Po wycenieniu skradzionych przedmiotów okazało się, że wartość towaru przekroczyła 500 zł. Badanie alkomatem wykazało, że 33-letni mieszkaniec powiatu sanockiego miał w organizmie 1,8 promila alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów, a towar w stanie nienaruszonym wrócił na sklepowe półki.

O karze dla 33-latka zdecyduje sąd.

policja 2

Źródło: KPP Sanok

03-10-2017
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.