REKLAMA
REKLAMA

Wyniósł towar, łatwo poszło więc postanowił wrócić po więcej. Złodziej zatrzymany na gorącym uczynku

SANOK / PODKARPACIE. W jednym ze sklepów ochroniarze ujęli nietrzeźwego złodzieja, który próbował wynieść towar wartości ponad 500 zł. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów. Za kradzież grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Pracownik sanockiego sklepu samoobsługowego powiadomił Policję, że klient chciał opuścić sklep nie płacąc za towar zapakowany do torby. Wezwani na miejsce policjanci zatrzymali złodzieja. W trakcie czynności okazało się, że chwilę wcześniej udało mu się przejść przez kasę ze skradzionym towarem bez płacenia. Zachęcony tym, zostawił torbę przy wejściu do sklepu i postanowił ponownie zrobić „darmowe zakupy”. Jednak tym razem nie miał tyle szczęścia i został zauważony przez jedną z pracownic.

Po wycenieniu skradzionych przedmiotów okazało się, że wartość towaru przekroczyła 500 zł. Badanie alkomatem wykazało, że 33-letni mieszkaniec powiatu sanockiego miał w organizmie 1,8 promila alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów, a towar w stanie nienaruszonym wrócił na sklepowe półki.

O karze dla 33-latka zdecyduje sąd.

policja 2

Źródło: KPP Sanok

03-10-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)