REKLAMA
REKLAMA

WYPADEK W ZAHUTYNIU: Poważny stan poszkodowanych. Akcja ratunkowa (FILM INTERNAUTY, ZDJĘCIA)

WYPADEK W ZAHUTYNIU: Poważny stan poszkodowanych. Akcja ratunkowa (FILM INTERNAUTY, ZDJĘCIA)

ZAHUTYŃ / PODKARPACIE. Niektórzy uczestnicy czwartkowego wypadku, do którego doszło w Zahutyniu, są w poważnym stanie. Trafili do szpitali w Sanoku, Lesku i Rzeszowie. Trasa między Sanokiem, a Zagórzem przez kilka godzin była zablokowana.

Do zdarzenia 3 samochodów doszło około godziny 17.00 w czwartek, 15 czerwca, w Zahutyniu (DK84).

Jak wynika z ustaleń policji, kierująca skodą jechała z kierunku Zagórza w stronę Sanoka. Chciała skręcić w lewo i zatrzymała się aby przepuścić citroena jadącego z naprzeciwka. Za skodą jechała osobowa honda. Kierujący pojazdu najprawdopodobniej zbyt późno zaczął hamować i chcąc uniknąć zderzenia, zjechał na przeciwległy pas ruchu. Wówczas doprowadził do czołowego zderzenia z citroenem.

Skodą podróżowała 32-letnia kobieta z dwójką dzieci.

W citroenie było dwie osoby: kierujący 32-latek oraz pasażerka. Z kolei w hondzie jechały 4 osoby: 19-latek, który kierował pojazdem oraz trzech pasażerów.

Wszyscy uczestnicy zdarzenia trafili do szpitala. Część z nich miała powierzchowne obrażenia w postaci ogólnych stłuczeń. Najmocniej ucierpiały osoby z hondy. Jedną z nich śmigłowcem LPR przetransportowano do szpitala w Rzeszowie. Ma obrażenia wewnętrzne i wstrząśnienie mózgu. Także ze wstrząśnieniem mózgu do szpitala zabrano druga osobę.

Jak informuje policja wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Na miejscu pracowały służby. Droga przez kilka godzin była zablokowana. Kierowcy kierowali się na objazdy: od Leska w kierunku Sanoka drogą przez Załuż, a także przez Niebieszczany, Morochów, Poraż do Zagórza.

 

ZOBACZ TAKŻE:

AKTUALIZACJA: Droga relacji Sanok -Zagórz odblokowana. Zderzyły się trzy pojazdy (ZDJĘCIA)

Wypadek na drodze Sanok-Zagórz. Trzy osoby w szpitalu (VIDEO, ZDJĘCIA)

16-06-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)