REKLAMA
REKLAMA

Z obrażeniami trafił do szpitala i zmarł. Prokuratura ustala przyczynę zgonu

SANOK / PODKARPACIE. Prokuratura Rejonowa w Sanoku prowadzi postępowanie w sprawie śmierci mężczyzny, który może być ofiarą bójki albo pobicia. Mężczyzna w weekend trafił do sanockiego szpitala i tam zmarł.

Na razie niewiele wiadomo o tej sprawie. Jak dowiedziała się nasza redakcja do zdarzenia doszło w miniony weekend w Sanoku. Jeden z mężczyzn, który brał w nim udział, z obrażeniami ciała trafił do sanockiego szpitala i tam zmarł.

Prokuratura Rejonowa w Sanoku prowadzi postępowanie z art. 156 par. 3 kodeksu karnego (spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, którego następstwem jest śmierć człowieka, przy. red.) – informuje prokurator rejonowy Izabela Jurkowska-Hanus.

Za popełnienie tego przestępstwa grozi od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

Jak dodaje prokurator rejonowy sporządzono wniosek o tymczasowe aresztowanie podejrzewanego o ten czyn. Prokuratura nie zdradza żadnych szczegółów na jego temat oraz szerszych okoliczności zgonu.

O tym, czy zdarzenie miało bezpośredni wpływ na śmierć poszkodowanego, zdecydują wyniki sekcji zwłok – precyzuje prokurator.

Clipboard01

16-05-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)