REKLAMA
CUK
REKLAMA

Z obrażeniami trafił do szpitala i zmarł. Prokuratura ustala przyczynę zgonu

SANOK / PODKARPACIE. Prokuratura Rejonowa w Sanoku prowadzi postępowanie w sprawie śmierci mężczyzny, który może być ofiarą bójki albo pobicia. Mężczyzna w weekend trafił do sanockiego szpitala i tam zmarł.

Na razie niewiele wiadomo o tej sprawie. Jak dowiedziała się nasza redakcja do zdarzenia doszło w miniony weekend w Sanoku. Jeden z mężczyzn, który brał w nim udział, z obrażeniami ciała trafił do sanockiego szpitala i tam zmarł.

Prokuratura Rejonowa w Sanoku prowadzi postępowanie z art. 156 par. 3 kodeksu karnego (spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, którego następstwem jest śmierć człowieka, przy. red.) – informuje prokurator rejonowy Izabela Jurkowska-Hanus.

Za popełnienie tego przestępstwa grozi od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

Jak dodaje prokurator rejonowy sporządzono wniosek o tymczasowe aresztowanie podejrzewanego o ten czyn. Prokuratura nie zdradza żadnych szczegółów na jego temat oraz szerszych okoliczności zgonu.

O tym, czy zdarzenie miało bezpośredni wpływ na śmierć poszkodowanego, zdecydują wyniki sekcji zwłok – precyzuje prokurator.

Clipboard01

16-05-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)