REKLAMA
REKLAMA

ZAGÓRZ: Aktywne spędzanie czasu wolnego. Sport nie zna ograniczeń wiekowych

GMINA ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Stowarzyszenie „Nasza Przyszłość – Tarnawa” ponownie pozyskało dotację w wysokości 40.000,00 zł na upowszechnianie aktywności fizycznej różnych grup społecznych „Aktywność dla każdego – pływanie i aqua-aerobic, siatkówka, fitness-aerobic czy nordic walking – wybierz sam.”

Projekt ten opracowany przez Prezesa Stowarzyszenia Janusza Krajnika, uzyskał pozytywną ocenę i akceptację komisji konkursowej MSiT i będzie realizowany przy współpracy z Burmistrzem Miasta i Gminy Zagórz, w okresie od 1 marca do 31 grudnia 2017r.

Łączna wartość projektu wynosi 53.000,00 zł. Obszarem naboru do Projektu jest teren Gminy Zagórz. Już niebawem pojawią się szczegóły związane z naborem do poszczególnych zadań projektu.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, która obejmować będzie 4 aktywności: pływanie dla 90 osób (3 tury po 30 osób) – 10 zajęć 1,5 godz. na basenie w Lesku, siatkówkę dla 20 osób 30 2-u godzinnych zajęć treningowych – sala gimnastyczna Gimnazjum i SP w Tarnawie Dolnej, aerobik-fitness-zumba łącznie dla 30-60 osób – jedna grupa – licząca min. 30, 40 1-no godzinnych intensywnych zajęć – sala gimnastyczna Gimnazjum w Tarnawie Dolnej oraz Nordic Walking 2 grupy 15 osobowe (początkujący i zaawansowani) po 30 1-no godzinnych zajęć w terenie.

Tym razem oferta obejmuje osoby w różnym wieku od 2 lat do 40+ i starsi.

gym-room-1180062_1280

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aktywnego uczestnictwa. Oferta może objąć 170 osób. Szczegóły dotyczące naboru pojawią się już niebawem.

W ubiegłym roku Stowarzyszenie realizowało I edycję podobnego programu, który miał bardzo duże wzięcie. W latach 2010 do 2014 Stowarzyszenie już 4-ro krotnie realizowało zadania z MSiT w formie Programów „Umiem pływać” skierowanych do dzieci w wieku 6 do 15 lat na łączną kwotę 76 tys. złotych.

Projekt dofinansowano z dotacji budżetowej 2017r. Ministerstwa Sportu i Turystyki w  zakresie Programu Sport dla Wszystkich realizowanego w ramach zadania „Sport dla wszystkich”, pod zadania „Upowszechnianie sportu w społeczeństwie”, działania „Upowszechniania sportu różnych grup społecznych i środowiskowych”.

Projekt dofinansowano z dotacji budżetowej 2017r. w ramach Programu współpracy Gminy Zagórz z organizacjami pozarządowymi przeznaczonej na wsparcie działań promujących zdrowy styl życia.

Źródło: Miasto i Gmina Zagórz

10-02-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)