REKLAMA
REKLAMA

ZAGÓRZ: Aktywne spędzanie czasu wolnego. Sport nie zna ograniczeń wiekowych

GMINA ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Stowarzyszenie „Nasza Przyszłość – Tarnawa” ponownie pozyskało dotację w wysokości 40.000,00 zł na upowszechnianie aktywności fizycznej różnych grup społecznych „Aktywność dla każdego – pływanie i aqua-aerobic, siatkówka, fitness-aerobic czy nordic walking – wybierz sam.”

Projekt ten opracowany przez Prezesa Stowarzyszenia Janusza Krajnika, uzyskał pozytywną ocenę i akceptację komisji konkursowej MSiT i będzie realizowany przy współpracy z Burmistrzem Miasta i Gminy Zagórz, w okresie od 1 marca do 31 grudnia 2017r.

Łączna wartość projektu wynosi 53.000,00 zł. Obszarem naboru do Projektu jest teren Gminy Zagórz. Już niebawem pojawią się szczegóły związane z naborem do poszczególnych zadań projektu.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, która obejmować będzie 4 aktywności: pływanie dla 90 osób (3 tury po 30 osób) – 10 zajęć 1,5 godz. na basenie w Lesku, siatkówkę dla 20 osób 30 2-u godzinnych zajęć treningowych – sala gimnastyczna Gimnazjum i SP w Tarnawie Dolnej, aerobik-fitness-zumba łącznie dla 30-60 osób – jedna grupa – licząca min. 30, 40 1-no godzinnych intensywnych zajęć – sala gimnastyczna Gimnazjum w Tarnawie Dolnej oraz Nordic Walking 2 grupy 15 osobowe (początkujący i zaawansowani) po 30 1-no godzinnych zajęć w terenie.

Tym razem oferta obejmuje osoby w różnym wieku od 2 lat do 40+ i starsi.

gym-room-1180062_1280

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aktywnego uczestnictwa. Oferta może objąć 170 osób. Szczegóły dotyczące naboru pojawią się już niebawem.

W ubiegłym roku Stowarzyszenie realizowało I edycję podobnego programu, który miał bardzo duże wzięcie. W latach 2010 do 2014 Stowarzyszenie już 4-ro krotnie realizowało zadania z MSiT w formie Programów „Umiem pływać” skierowanych do dzieci w wieku 6 do 15 lat na łączną kwotę 76 tys. złotych.

Projekt dofinansowano z dotacji budżetowej 2017r. Ministerstwa Sportu i Turystyki w  zakresie Programu Sport dla Wszystkich realizowanego w ramach zadania „Sport dla wszystkich”, pod zadania „Upowszechnianie sportu w społeczeństwie”, działania „Upowszechniania sportu różnych grup społecznych i środowiskowych”.

Projekt dofinansowano z dotacji budżetowej 2017r. w ramach Programu współpracy Gminy Zagórz z organizacjami pozarządowymi przeznaczonej na wsparcie działań promujących zdrowy styl życia.

Źródło: Miasto i Gmina Zagórz

10-02-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)