REKLAMA
REKLAMA

Zrobi wszystko, aby ocalić rodzinę przed psychopatą. Kryminał z nowoczesnymi technologiami w tle na piątkowy wieczór

SANOK / PODKARPACIE. Przed nami kolejny filmowy piątek. Dziś na zamkowym dziedzińcu kolejna porcja kinowych hitów. Tym razem ze szczyptą kryminału.

Dla odmiany dzisiejszego wieczoru miłośnicy kina spotkają się z kryminałem. Dzisiaj na dziedzińcu sanockiego zamku wyświetlany będzie obraz „Kontrola absolutna” z Piercem Brosnanem w roli głównej.

Mike Regan (Pierce Brosnan) jest człowiekiem sukcesu – szefuje gigantycznej firmie. Ma kochającą żonę i piękną 17-letnią córkę. Do tego żyje w luksusowym domu naszpikowanym najnowocześniejszą technologią. Pewnego dnia prosi o przysługę nieco tajemniczego informatyka Eda, który od niedawna pracuje w jego firmie. Z pozoru nieśmiały chłopak powoli odkrywa jednak swoje prawdziwe oblicze. Kiedy Mike zakazuje natarczywemu Edowi kontaktów z jego córką, ten wykorzystuje swoją doskonałą znajomość nowoczesnej technologii, aby zniszczyć życie biznesmena. Nie znając dnia ani godziny kolejnego ataku, Mike podejmuje nierówną walkę z nieobliczalnym psychopatą. Postanawia nie cofnąć się przed niczym, aby ocalić rodzinę.

KINÓWKI.pl

Wstęp na projekcję jest bezpłatny.

28-07-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)