REKLAMA
REKLAMA

Zrobi wszystko, aby ocalić rodzinę przed psychopatą. Kryminał z nowoczesnymi technologiami w tle na piątkowy wieczór

SANOK / PODKARPACIE. Przed nami kolejny filmowy piątek. Dziś na zamkowym dziedzińcu kolejna porcja kinowych hitów. Tym razem ze szczyptą kryminału.

Dla odmiany dzisiejszego wieczoru miłośnicy kina spotkają się z kryminałem. Dzisiaj na dziedzińcu sanockiego zamku wyświetlany będzie obraz „Kontrola absolutna” z Piercem Brosnanem w roli głównej.

Mike Regan (Pierce Brosnan) jest człowiekiem sukcesu – szefuje gigantycznej firmie. Ma kochającą żonę i piękną 17-letnią córkę. Do tego żyje w luksusowym domu naszpikowanym najnowocześniejszą technologią. Pewnego dnia prosi o przysługę nieco tajemniczego informatyka Eda, który od niedawna pracuje w jego firmie. Z pozoru nieśmiały chłopak powoli odkrywa jednak swoje prawdziwe oblicze. Kiedy Mike zakazuje natarczywemu Edowi kontaktów z jego córką, ten wykorzystuje swoją doskonałą znajomość nowoczesnej technologii, aby zniszczyć życie biznesmena. Nie znając dnia ani godziny kolejnego ataku, Mike podejmuje nierówną walkę z nieobliczalnym psychopatą. Postanawia nie cofnąć się przed niczym, aby ocalić rodzinę.

KINÓWKI.pl

Wstęp na projekcję jest bezpłatny.

28-07-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)