REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY: 27-latek skoczył z zapory w Solinie. Nie przeżył

SOLINA / PODKARPACIE. 27-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu brzozowskiego skoczył wczoraj wieczorem z korony zapory w Solinie. Mimo szybkiej reakcji służb, jego życia nie udało się uratować. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Tragedia na zaporze w Solinie. W środę wieczorem, około godziny 20:30, z korony tamy wyskoczył 27-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego. Mężczyzna spadł po stronie gdzie znajduje się budynek elektrowni, prosto na beton, zginął na miejscu.

Interweniowali ratownicy pogotowia, strażacy, a także policjanci. Mimo szybkiej reakcji nie mieli szans na skuteczną pomoc.

Z relacji świadków wynika, że mężczyzna poprosił przechodzącą obok kobietę o zrobienie zdjęcia, podał jej telefon, po czym rozpędził się i przeskoczył przez barierę.

Na miejscu interweniowało trzech ratowników pogotowia, dwóch policjantów z KPP Lesko oraz łącznie ośmiu strażaków, czterech z PSP Lesko oraz czterech z OSP Polańczyk. Nasza jednostka otrzymała zgłoszenie o godzinie 20:43 – relacjonuje st. kpt. mgr inż. Robert Jedynak, rzecznik prasowy KP PSP Lesko i dowódca jednostki ratowniczo-gaśniczej.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lesku prowadzą czynności, które mają wyjaśnić okoliczności śmierci młodego mężczyzny.

archiwum Esanok.pl

23-08-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)