REKLAMA
REKLAMA

8 drużyn w nowym sezonie Sanockiej Ligi Unihokeja

SANOK / PODKARPACIE. Wkrótce rozpoczęcie rywalizacji w 12. sezonie Sanockiej Ligi Unihokeja. Znamy stawkę drużyn, które powalczą o zwycięstwo. Jest aż czterech beniaminków! Z pewnością będzie ciekawie. Liga powinna ruszyć na przełomie miesiąca.

Do rozgrywek Sanockiej Ligi Unihokeja w sezonie 2018/2019 zgłosiło się 8 drużyn:

Automania Prostolarka
AZS PWSZ Sanok
Besco
Meblues Floorball Legends
Forest
InterQ Sanockie Niedźwiedzie
Iwoniczanka Wilki II Sanok
Studio34

Nie ma w tym gronie drużyny, która w ostatnich trzech sezonach zdominowała rozgrywki. Seniorzy TravelPL Wilków Sanok wszystkie siły kierują na Salming Ekstraligę Mężczyzn. Klub postanowił jednak wystawić drugą drużynę, złożoną z najmłodszych zawodników, którzy mają dodatkowo szlifować formę, by jak najlepiej prezentować się podczas ogólnopolskich rozgrywek.

Iwoniczanka Wilki II Sanok będzie zatem jednym z czterech beniaminków. Obok nich, do grona zespołów walczących o mistrzostwo Sanoka dołączają: Automania Prostolarka, Meblues Floorball Legends, a także Studio34. Zarówno Automania jak i Studio34 zapisały się już w historii SLU, ale w porównaniu do poprzedniej edycji rozgrywek są to nowe ekipy. Zapewne w szeregach każdego z beniaminków oglądać będziemy twarze widywane już na sanockim parkiecie, ale bardzo cieszy fakt, że wielu graczy zanotuje debiuty.

Oprócz nowych drużyn, do gry postanowiły przystąpić zespoły, które od lat stanowią o sile ligi. Są to: AZS PWSZ Sanok, Besco, Forest oraz Interq Sanockie Niedźwiedzie.

Biorąc pod uwagę sezon 2017/2018 z gry w kolejnej odsłonie rywalizacji zrezygnował zespół Komputronika i II LO.

Ważną informacją jest fakt, że mecze będą rozgrywane w Centrum Sportowo-Dydaktycznym dzięki uprzejmości władz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku. Rozgrywki SLU odbywać się będą tradycyjnie w poniedziałki.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 23 października o godzinie 18:15 w kawiarni „Coś słodkiego”. Obecność przedstawicieli wszystkich zgłoszonych drużyn jest obowiązkowa.

Prosimy wszystkie drużyny o dokładne zapoznanie się z regulaminem rozgrywek oraz prawidłowe wypełnienie karty zgłoszeniowej. Zgłoszenia składów wypełnione niezgodnie z wzorem zostaną odesłane do nadawcy. Oba dokumenty zostały przesłane do kapitanów drużyn – wyjaśnia Piotr Skubiński, organizator trzeciego z rzędu sezonu Sanockiej Ligi Unihokeja.

Przypominamy, że patronem Sanockiej Ligi Unihokeja jest portal Esanok.pl

foto: Tomasz Sowa

źródło: Red., materiały nadesłane

17-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)