REKLAMA
CUK
REKLAMA

8 drużyn w nowym sezonie Sanockiej Ligi Unihokeja

SANOK / PODKARPACIE. Wkrótce rozpoczęcie rywalizacji w 12. sezonie Sanockiej Ligi Unihokeja. Znamy stawkę drużyn, które powalczą o zwycięstwo. Jest aż czterech beniaminków! Z pewnością będzie ciekawie. Liga powinna ruszyć na przełomie miesiąca.

Do rozgrywek Sanockiej Ligi Unihokeja w sezonie 2018/2019 zgłosiło się 8 drużyn:

Automania Prostolarka
AZS PWSZ Sanok
Besco
Meblues Floorball Legends
Forest
InterQ Sanockie Niedźwiedzie
Iwoniczanka Wilki II Sanok
Studio34

Nie ma w tym gronie drużyny, która w ostatnich trzech sezonach zdominowała rozgrywki. Seniorzy TravelPL Wilków Sanok wszystkie siły kierują na Salming Ekstraligę Mężczyzn. Klub postanowił jednak wystawić drugą drużynę, złożoną z najmłodszych zawodników, którzy mają dodatkowo szlifować formę, by jak najlepiej prezentować się podczas ogólnopolskich rozgrywek.

Iwoniczanka Wilki II Sanok będzie zatem jednym z czterech beniaminków. Obok nich, do grona zespołów walczących o mistrzostwo Sanoka dołączają: Automania Prostolarka, Meblues Floorball Legends, a także Studio34. Zarówno Automania jak i Studio34 zapisały się już w historii SLU, ale w porównaniu do poprzedniej edycji rozgrywek są to nowe ekipy. Zapewne w szeregach każdego z beniaminków oglądać będziemy twarze widywane już na sanockim parkiecie, ale bardzo cieszy fakt, że wielu graczy zanotuje debiuty.

Oprócz nowych drużyn, do gry postanowiły przystąpić zespoły, które od lat stanowią o sile ligi. Są to: AZS PWSZ Sanok, Besco, Forest oraz Interq Sanockie Niedźwiedzie.

Biorąc pod uwagę sezon 2017/2018 z gry w kolejnej odsłonie rywalizacji zrezygnował zespół Komputronika i II LO.

Ważną informacją jest fakt, że mecze będą rozgrywane w Centrum Sportowo-Dydaktycznym dzięki uprzejmości władz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku. Rozgrywki SLU odbywać się będą tradycyjnie w poniedziałki.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 23 października o godzinie 18:15 w kawiarni „Coś słodkiego”. Obecność przedstawicieli wszystkich zgłoszonych drużyn jest obowiązkowa.

Prosimy wszystkie drużyny o dokładne zapoznanie się z regulaminem rozgrywek oraz prawidłowe wypełnienie karty zgłoszeniowej. Zgłoszenia składów wypełnione niezgodnie z wzorem zostaną odesłane do nadawcy. Oba dokumenty zostały przesłane do kapitanów drużyn – wyjaśnia Piotr Skubiński, organizator trzeciego z rzędu sezonu Sanockiej Ligi Unihokeja.

Przypominamy, że patronem Sanockiej Ligi Unihokeja jest portal Esanok.pl

foto: Tomasz Sowa

źródło: Red., materiały nadesłane

17-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)