REKLAMA
ZS2 Zamek Lesko
PBS
REKLAMA

Atak 54-letniego nożownika podczas libacji alkoholowej

SANOK / PODKARPACIE. Sanoccy policjanci zatrzymali 54-letniego mężczyznę, który zranił nożem 58-latka. Ranny mężczyzna trafił do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Wczoraj decyzją sądu sprawca został aresztowany na okres trzech miesięcy.

Funkcjonariusze z komendy w Sanoku przez kilka ostatnich dni, prowadzili czynności mające na celu ustalenie okoliczności, w których 58-letni mężczyzna doznał obrażeń. Jak wynikało z zebranego materiału, w niedzielę około południa, w trakcie libacji alkoholowej, pomiędzy dwoma mężczyznami doszło do sprzeczki w trakcie, której 54-latek miał ugodzić swojego znajomego nożem w ramię i szyję. Ranny 58-latek został przewieziony do szpitala.

54-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Ranny 58-latek miał niemal 2,5 promila. Sprawca usłyszał zarzuty usiłowania spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Policjanci złożyli wniosek o jego tymczasowy areszt. Sąd przychylił się do ich wniosku i zastosował wobec 54-lata areszt na okres trzech miesięcy. Za to przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Sanok

02-08-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)