REKLAMA
REKLAMA

AUTOSAN: Michał Stachura nie jest już prezesem

SANOK / PODKARPACIE. Od poniedziałku 23 lipca Adam Grzela pełni obowiązki prezesa Autosanu. Na stanowisku zastąpił Michała Stachurę, który złożył rezygnację z pełnionej funkcji.

 

Decyzją Rady Nadzorczej AUTOSAN sp. z o.o. Adam Grzela od 23 lipca oficjalnie pełni obowiązki prezesa spółki.

Zmiany nastąpiły po rezygnacji Michała Stachury. Teraz rada nadzorcza zdecyduje o ogłoszeniu konkursu na stanowisko prezesa fabryki z Sanoka.

Przypomnijmy, że po przeprowadzeniu postępowania kwalifikacyjnego z dniem 1 lipca powołano Adama Grzelę na członka zarządu ds. finansowych AUTOSAN sp. z o.o. na okres wspólnej kadencji zarządu.

Obecnie pełniący obowiązki prezesa ponad 30 lat był związany z sektorem bankowym. Specjalizował się w finansowaniu i restrukturyzacji przedsiębiorstw. Jak czytamy na stronie spółki był m.in. dyrektorem regionalnym ds. korporacji w woj. dolnośląskim i opolskim w Banku Pekao S.A., wiceprezesem Banku Pekao Ukraina Ltd. oraz prezesem Kredobanku S.A. (córka Banku PKO BP S.A.)

Od 2016 roku pełni także funkcję przewodniczącego Rady Nadzorczej Jelcz Sp. z o.o. w Grupie PGZ S.A.

 

źródło: Autosan Sp. z o.o./red.

23-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)