REKLAMA

To naprawdę mogło się źle skończyć. Kierowca miał 2,5 promila

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Nietrzeźwy kierujący fordem wjechał w tył opla. W wyniku zderzenia nikt nie został ranny. Pracujący na miejscu policjanci zebrali materiał dowodowy, który posłuży do ustalenia dokładnych okoliczności zdarzenia.

W piątek (20 bm.) po godz. 15. w Zagórzu, na ul. Wolności doszło do zdarzenia z udziałem dwóch samochodów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący fordem nie dostosował prędkości i wjechał w tył opla, jadącego przed nim.

W trakcie czynności okazało się, że 50-letni kierowca forda jest pijany. Badanie wykazało, że mężczyzna miał w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu. Dodatkowo nie posiadał przy sobie dokumentów.

W fordzie jechał sam kierujący, natomiast w oplu podróżowało 6 pasażerów. W wyniku zdarzenia nikt nie został ranny. Postępowanie w sprawie prowadzą sanoccy policjanci.

KPP Sanok

zdjęcie poglądowe / archiwum Esanok.pl

23-07-2018
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Gap2018-07-23 19:43:43
0 0
Po jakie goovno dawać takie zdjęcie , ani nie ma tam opla ani forda, jest Renault Master i to z innego zdażenia, jaki yawop tam robi takie rzeczy...
JP2 siera2018-07-24 06:12:59
0 0
co ustaliła policja w sprawie wypadku naszego kolegi Patryka. art z 15.12.17r "BMW wypadło z drogi"