REKLAMA
REKLAMA

BESKO: Było bajecznie, smacznie i kolorowo. Moc atrakcji dla najmłodszych! (ZDJĘCIA)

BESKO / PODKARPACIE. W niedzielne popołudnie w parku obok GOK-u w Besku, na wszystkie dzieci czekało wiele atrakcji, konkursów i zabaw. Było bajecznie, smacznie i kolorowo. Organizatorem imprezy był Zespół Szkół w Besku i Rada Rodziców.

Można było pomalować swoją uśmiechniętą buzię, ulepić figurę z ciastoliny i szaleć  do woli na dmuchanych zamkach. Atrakcji nie brakowało.

Głównym elementem wspólnej zabawy było przygotowane przez nauczycieli i rodziców przedstawienie pt: „Calineczka”. To już kolejny raz, kiedy rodzice wspólnie z nauczycielami przygotowują baśniową inscenizację dla dzieci.

Na scenie zaprezentował się Zespół Tańca Ludowego Sanok. Tancerze w strojach narodowych wykonali poloneza. Dzieci podziwiały również występy iluzjonisty.

Niespodziankę sprawiła grupa uczniów ze Słowacji, która zaprezentowała swoje umiejętności wokalno-taneczne.

Mogliśmy też podziwiać występy mażoretek, a także grupy tanecznej Roztańczeni. Dzieci i młodzież pokazały swoje umiejętności wykonując wspaniałe układy.

Święto dzieci przyjęło się wśród mieszkańców i z każdym rokiem bierze w nim udział coraz więcej osób. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wsparcie w zorganizowaniu Dnia Dziecka. Szczególne podziękowania należą się licznym sponsorom. Dzięki ich wsparciu każde dziecko było w tym dniu najważniejsze na świecie i mogło poczuć się beztrosko.

źródło: materiały nadesłane

08-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)