REKLAMA
REKLAMA

BESKO: Było bajecznie, smacznie i kolorowo. Moc atrakcji dla najmłodszych! (ZDJĘCIA)

BESKO / PODKARPACIE. W niedzielne popołudnie w parku obok GOK-u w Besku, na wszystkie dzieci czekało wiele atrakcji, konkursów i zabaw. Było bajecznie, smacznie i kolorowo. Organizatorem imprezy był Zespół Szkół w Besku i Rada Rodziców.

Można było pomalować swoją uśmiechniętą buzię, ulepić figurę z ciastoliny i szaleć  do woli na dmuchanych zamkach. Atrakcji nie brakowało.

Głównym elementem wspólnej zabawy było przygotowane przez nauczycieli i rodziców przedstawienie pt: „Calineczka”. To już kolejny raz, kiedy rodzice wspólnie z nauczycielami przygotowują baśniową inscenizację dla dzieci.

Na scenie zaprezentował się Zespół Tańca Ludowego Sanok. Tancerze w strojach narodowych wykonali poloneza. Dzieci podziwiały również występy iluzjonisty.

Niespodziankę sprawiła grupa uczniów ze Słowacji, która zaprezentowała swoje umiejętności wokalno-taneczne.

Mogliśmy też podziwiać występy mażoretek, a także grupy tanecznej Roztańczeni. Dzieci i młodzież pokazały swoje umiejętności wykonując wspaniałe układy.

Święto dzieci przyjęło się wśród mieszkańców i z każdym rokiem bierze w nim udział coraz więcej osób. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wsparcie w zorganizowaniu Dnia Dziecka. Szczególne podziękowania należą się licznym sponsorom. Dzięki ich wsparciu każde dziecko było w tym dniu najważniejsze na świecie i mogło poczuć się beztrosko.

źródło: materiały nadesłane

08-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)