REKLAMA
REKLAMA

Biegał z toporkiem i straszył ludzi w centru miasta! (FOTO)

REGION / PODKARPACIE. Pijany 28-latek biegał w centrum Przemyśla z toporkiem i straszył ludzi. Został zatrzymany i przewieziony do izby wytrzeźwień. Badanie wykazało u mieszkańca Przemyśla blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu odpowie za popełnione wykroczenia.

Wczoraj tuż przed północą oficer dyżurny przemyskiej komendy odebrał zgłoszenie, że po ul. Smolki idzie mężczyzna, jest bardzo agresywny i chyba ma zamiar bić przechodniów. Już po chwili we wskazanym miejscu był policyjny patrol. Okazało się, że mężczyzna w kominiarce, z toporkiem w ręku, szedł ulicą Dworskiego i straszył napotkane osoby.

Przemyślanin był pod widocznym działaniem alkoholu. Badanie wykazało w jego organizmie blisko 2 promile alkoholu. Był bardzo agresywny i próbował uciec, został zatrzymany i izolowany w izbie wytrzeźwień.

W związku z popełnionymi przez 28-latka wykroczeniami, m.in. z art. 50a kodeksu wykroczeń, czyli posiadania w miejscu publicznym niebezpiecznego narzędzia z zamiarem użycia go w celu popełnienia przestępstwa, zostanie sporządzony przeciwko niemu wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Przemyślu.

mf

źródło: KMP Przemyśl

22-08-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)