REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY: Powiew Alaski w Lutowiskach

LUTOWISKA / POWIAT BIESZCZADZKI. Od piątku do niedzieli Lutowiska będą gościć najlepszych maszerów w Polsce. Już po raz dwunasty zostaną tam rozegrane wyścigi psich zaprzęgów pod nazwą „W KRAINIE WILKA”.

Najlepsi maszerzy z Polski i Europy po raz dwunasty zagoszczą w Lutowiskach, – które nazywane są „Polską Alaską”. Wyścigi – „W Krainie Wilka” to rywalizacja o randze Mistrzostw Polski, która ściąga w Bieszczady najlepszych zawodników Europy.

Start do pierwszego etapu zaplanowano w piątek o godzinie 11. Do etapu drugiego zawodnicy ruszą w sobotę o godzinie 10. Tego samego dnia o godzinie 18. niezwykle widowiskowy etap nocny. Zakończenie zawodów w niedzielę po przebyciu ostatniego – 25 kilometrowego etapu czwartego, do którego start zaplanowano na godzinę 10. Start i meta na stadionie w Lutowiskach.

Organizatorzy dla widzów-kibiców przygotowali wiele atrakcji. Wyścigi w Lutowiskach są najstarszą tego typu rywalizacją w Polsce.

polska f w zatwarnicki

MZ
Fot. Wojtek ZatwarnickiWyścigi psich zaprzęgów – Bystre 2013

15-02-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)