REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY: Ścieżka z Beniowej zamknięta! Wszystko dla bezpieczeństwa turystów

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Ze względu na bezpieczeństwo turystów ścieżka przyrodnicza na odcinku z Beniowej do źródeł Sanu jest zamknięta. Przyczyną jest silny wiatr i związane z tym powalone lub zawieszone drzewa. Ze względu na zmienne warunki pogodowe, śliskie odcinki szlaków w partiach szczytowych, dyrekcja parku prosi o ostrożność, właściwe wyposażenie i zgłaszanie trasy planowanej wycieczki w Stacji GOPR w Ustrzykach Górnych.

Bieszczadzki Park Narodowy przypomina, że toaleta na Połoninie Wetlińskiej przy tzw. „Chatce Puchatka” jest nieczynna ze względów technicznych. Prosi o korzystanie z ekologicznej toalety zlokalizowanej przy punkcie informacyjno – kasowym na Przełęczy Wyżnej.

Pamiętajmy, że przed wyjściem w góry należy sprawdzić warunki pogodowe. Można to uczynić za pomocą kamery internetowej zlokalizowanej na stronie parku. Z kolei aktualne dane o pogodzie są dostępne na stronie GOPR.

Warto także spojrzeć na mapę zwiedzania BdPN w okresie zimowym.

08-01-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)