REKLAMA
REKLAMA

Czołówka dostawczego z osobówką. Ucierpiał jeden z kierujących, pierwszej pomocy udzielali świadkowie (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. W piątek 11 maja około godziny 15.40 w Jabłonicy Polskiej doszło do zderzenia samochodu osobowego z dostawczym. Jeden z kierujących został poszkodowany.

Służby zostały zadysponowane do zdarzenia drogowego na drodze krajowej nr 19. Jak poinformowała st. asp. Monika Dereń, rzecznik prasowy brzozowskiej policji, ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że najprawdopodobniej kierujący volkswagenem skręcał  w lewo. W tym momencie kierujący fiatem zaczął go wyprzedzać i doszło do boczno-czołowego zderzenia obu pojazdów.

Poszkodowany został mężczyzna kierujący samochodem osobowym. Jak relacjonują strażacy-ochotnicy z Jabłonicy Polskiej, pierwszej pomocy jako pierwsi udzielali mu świadkowie zdarzenia.

Na czas prowadzonych działań ruch drogowy został zatrzymany, następnie wprowadzono  wahadło. Zdarzenie miało miejsce na granicy powiatów brzozowskiego i krośnieńskiego, do pomocy przybyły znaczne siły i środki. W akcji brały udział: OSP KSRG Jabłonica Polska, OSP KSRG Kombornia, 2 zastępy JRG Brzozów, 2 zastępy JRG Krosno, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe ZRM z Brzozowa oraz patrol policji.

3

foto: OSP Jabłonica Polska

źródło: red./OSP Jabłonica Polska

14-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)