REKLAMA
REKLAMA

Czy Wojciech Blecharczyk będzie kandydował na burmistrza Sanoka? Demokraci tworzą wspólny front na wybory (FILM, ZDJĘCIA)

Czy Wojciech Blecharczyk będzie kandydował na burmistrza Sanoka? Demokraci tworzą wspólny front na wybory (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Wojciech Blecharczyk, Elżbieta Łukacijewska, Sławomir Miklicz, Sebastian Niżnik, przedstawiciele .Nowoczesnej i KODu, lokalni przedsiębiorcy. Zjednoczeni pod egidą Demokratów Ziemi Sanockiej zadeklarowali dzisiaj walkę o sanocki samorząd. Podpisali „Deklarację Sanocką”, w której zobowiązują się do działania na rzecz lokalnej demokracji. Będą wydawać gazetę i rozliczać obecną władzę. Już na początku roku wyborczego zrobiło się gorąco. Śmiało można powiedzieć, że kampania ruszyła.

Tomasz Sokołowski

Na dzisiejszej konferencji prasowej zorganizowanej w hotelu Bona w Sanoku, znane w lokalnym środowisku osoby związane z samorządem, polityką i biznesem, ogłosiły powstanie zjednoczonego frontu Demokratów Ziemi Sanockiej, który ma skutecznie powalczyć o przejęcie władzy w mieście i powiecie podczas nadchodzących wyborów samorządowych.

Parafowano „Deklarację Sanocką”. Podpisy złożyli: Marzena Dziurawiec (.Nowoczesna), Bogusław Kmieć (Komitet Obrony Demokracji), Sebastian Niżnik (starosta sanocki 2010-2014, Wiesław Kijowski (Regionalna Izba Gospodarcza), Sławomir Miklicz (Platforma Obywatelska), Wojciech Blecharczyk (burmistrz Sanoka 2002-2014), Miranda Korzeniowska (Ogólnopolski Strajk Kobiet), Marian Struś. Spotkanie poprowadził Adrian Herbut (.Nowoczesna, radny Rady Miasta Sanoka).

Zebranych na konferencji dziennikarzy interesowała kwestia kandydata zjednoczonej opozycji na burmistrza Sanoka. Nazwiska nie podano, zastrzegając, że informacja na ten temat zostanie udzielona w najbliższym czasie.

ZAPIS CAŁEJ KONFERENCJI PRASOWE DEMOKRATÓW ZIEMI SANOCKIEJ

TREŚĆ DEKLARACJI SANOCKIEJ

1

W osobnym materiale filmowym zaprezentujemy przebieg całego wydarzenia.

19-01-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)