REKLAMA
REKLAMA

Dachowanie w rowie, zderzenie boczne, najechanie na tył pojazdu

POWIAT LESKI / PODKARPACIE. Do trzech kolizji drogowych doszło wczoraj na drogach powiatu leskiego. Ich przyczyną było niedostosowanie się kierowców do warunków na drodze. Ze względu na ciągłe opady śniegu, policjanci apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazdy samochodem!

Wczoraj około godz. 10 w Orelcu, kierujący audi 66-letni mieszkaniec Sanoka, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wjechał do przydrożnego rowu, gdzie jego pojazd zatrzymał się na dachu.

Tuż po godz. 12 w Berezce kierujący skodą fabią 55-letni mieszkaniec Zabrza, na łuku drogi, podczas manewru wymijania, doprowadził do zderzenia bocznego z renault laguną, kierowaną przez mieszkańca Zagórza.

Do kolejnej kolizji doszło kilkanaście minut później w Lesku. Na ul. Piłsudskiego kierujący mercedesem vito, 25-letni mieszkaniec Krościenka, najechał na tył prawidłowo jadącego mercedesa sprintera.

Z uwagi na opady śniegu drogi są bardzo śliskie, a jazda po nich wymaga zachowanie szczególnej ostrożności, o co apelujemy do wszystkich kierowców przemierzających Bieszczady.

303-155676

KPP Lesko

21-03-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)