REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Kolizyjne domino na Lipińskiego, skradziony portfel z toalety i pobicie

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy policjanci mieli pełne ręce roboty, zarówno na drogach powiatu jak i w związku z kradzieżami w mieście.

Wjechała wprost w korek

Na Lipińskiego w Sanoku 39-taka kierująca oplem, nie zachowała należytej ostrożności i nie zdążyła zatrzymać pojazdu przed stojącymi w korku innymi samochodami. W wyniku tego najechała na tył innego opla. Zrobił się efekt domina, gdyż ten z olei uderzył w forda, a ford w busa. W związku ze zderzeniem pojazdów kierująca oplem została przewieziona do szpitala w Sanoku, gdzie po przebadaniu, lekarz stwierdził obrażenia klatki piersiowej. Wszyscy uczestnicy byli trzeźwi.

75-latek jechał, mimo zakazu

Policjanci ujawnili, że 75-letni mężczyzna kierował pojazdem mechanicznym, pomimo decyzji starosty o cofnięciu uprawnień do kierowania.

Skradzione tablice rejestracyjne

69-latek z powiatu sanockiego zawiadomił, że z jego samochodu zostały skradzione tablice rejestracyjne wartości około 200 zł.

Ukradł portfel z toalety

61-letnia mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła, że nieznany jej sprawca ukradł portfel, pozostawiony przez nieuwagę w toalecie w placówce handlowej. Był on wart około 40 złotych, wewnątrz znajdowały się dokumenty oraz gotówka – 500 złotych.

Zepsuta sygnalizacja – sporo kolizji

38-latka z powiatu brzozowskiego kierująca audi, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu, w wyniku czego doprowadziła do zderzenia z oplem. 37-latek jadący w pojeździe doznał obrażeń ręki, kobieta – głowy. Oboje byli trzeźwi.

Pobicie we własnym mieszkaniu

Pokrzywdzona 76-letni kobieta zawiadomiła, że znany jej mężczyzna wtargnął do jej mieszkania i ja pobił, nie reagując na prośby pokrzywdzonej o opuszczenie lokalu. Kobieta doznała stłuczenia biodra oraz okolicy lędźwiowej.

Wybiegał i roztrzaskał drzwi

57-letni mężczyzna zawiadomił, że nieznany mu mężczyzna, wybiegając z klatki schodowej po kłótni z jednym z lokatorów, uderzył nogą w skrzydło drzwi wejściowych do budynku. Tym samym mocno je uszkodził. Pokrzywdzony straty wycenił na sumę 3673 zł.

Nie ustąpił pierwszeństwa i uderzył w toyotę

Kierujący fiatem, 61-letni mężczyzna, jechał ulicą Jana Pawła II. Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej 32-latce w toyocie i doprowadził do zderzenia. Kobieta była w widocznej i zaawansowanej ciąży, została przewieziona do szpitala.

police

źródło: KPP Sanok

21-03-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)