REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Kolizyjne domino na Lipińskiego, skradziony portfel z toalety i pobicie

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy policjanci mieli pełne ręce roboty, zarówno na drogach powiatu jak i w związku z kradzieżami w mieście.

Wjechała wprost w korek

Na Lipińskiego w Sanoku 39-taka kierująca oplem, nie zachowała należytej ostrożności i nie zdążyła zatrzymać pojazdu przed stojącymi w korku innymi samochodami. W wyniku tego najechała na tył innego opla. Zrobił się efekt domina, gdyż ten z olei uderzył w forda, a ford w busa. W związku ze zderzeniem pojazdów kierująca oplem została przewieziona do szpitala w Sanoku, gdzie po przebadaniu, lekarz stwierdził obrażenia klatki piersiowej. Wszyscy uczestnicy byli trzeźwi.

75-latek jechał, mimo zakazu

Policjanci ujawnili, że 75-letni mężczyzna kierował pojazdem mechanicznym, pomimo decyzji starosty o cofnięciu uprawnień do kierowania.

Skradzione tablice rejestracyjne

69-latek z powiatu sanockiego zawiadomił, że z jego samochodu zostały skradzione tablice rejestracyjne wartości około 200 zł.

Ukradł portfel z toalety

61-letnia mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła, że nieznany jej sprawca ukradł portfel, pozostawiony przez nieuwagę w toalecie w placówce handlowej. Był on wart około 40 złotych, wewnątrz znajdowały się dokumenty oraz gotówka – 500 złotych.

Zepsuta sygnalizacja – sporo kolizji

38-latka z powiatu brzozowskiego kierująca audi, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu, w wyniku czego doprowadziła do zderzenia z oplem. 37-latek jadący w pojeździe doznał obrażeń ręki, kobieta – głowy. Oboje byli trzeźwi.

Pobicie we własnym mieszkaniu

Pokrzywdzona 76-letni kobieta zawiadomiła, że znany jej mężczyzna wtargnął do jej mieszkania i ja pobił, nie reagując na prośby pokrzywdzonej o opuszczenie lokalu. Kobieta doznała stłuczenia biodra oraz okolicy lędźwiowej.

Wybiegał i roztrzaskał drzwi

57-letni mężczyzna zawiadomił, że nieznany mu mężczyzna, wybiegając z klatki schodowej po kłótni z jednym z lokatorów, uderzył nogą w skrzydło drzwi wejściowych do budynku. Tym samym mocno je uszkodził. Pokrzywdzony straty wycenił na sumę 3673 zł.

Nie ustąpił pierwszeństwa i uderzył w toyotę

Kierujący fiatem, 61-letni mężczyzna, jechał ulicą Jana Pawła II. Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej 32-latce w toyocie i doprowadził do zderzenia. Kobieta była w widocznej i zaawansowanej ciąży, została przewieziona do szpitala.

police

źródło: KPP Sanok

21-03-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)