REKLAMA
REKLAMA

Dwa dni koncertów podczas Dni Sanoka! Jedną z gwiazd Sound’n’Grace! (ZAPROSZENIE, FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Dni Sanoka 2018 odbędą się w dniach 16-17 czerwca, na sanockich Błoniach. Podczas dwóch dni wspaniałej zabawy, organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji. Na scenie wystąpi kilka gwiazd, jedną z nich będzie Sound’n’Grace.

Sound’n’Grace przez jurorów programu Mam Talent został nazwany najlepszym chórem w Polsce. Wspaniałe głosy i bogate aranżacje wyniosły zespół na wyżyny popularności. Album „Życzenia” stał się najlepiej sprzedającą się płytą w Polsce, podobnie jak album „Atom, który uzyskał miano platynowej płyty.

Popularność grupy potwierdzają sukcesy w mediach. Singiel „100”, który został nagrany z Filipem Lato stał się absolutnym hitem jesieni we wszystkich stacjach radiowych w Polsce, a w internecie liczba wyświetleń przekroczyła 10 milionów.

foto: Facebook / Sound’n’Grace

foto: Facebook / Sound’n’Grace

Muzyka tworzona przez Sound’n’Grace charakteryzuje się ogromną dawką pozytywnej energii, wzbudza zawsze duże emocje i potrafi wzruszać. Z ogromną swobodą łączą różne style muzyczne, takie jak gospel, soul, r&b, jazz czy funk.

Dziennikarka muzyczna Ewelina Gołębiowska pisze o nich tak: Sound’n’Grace to zespół, w którym każdy z wokalistów to doskonale oszlifowany diament, dzięki czemu razem tworzą bogactwo muzycznych możliwości. Ci młodzi, utalentowani artyści to grupa przyjaciół, którzy pod kierunkiem jedynego w Polsce duetu dyrygenckiego: Ani Żaczek i Kamila Mokrzyckiego od 2005 roku wspólnie realizują pasję, jaką jest dla nich muzyka.

Niewątpliwie wielką ucztą muzyczną dla uczestników są koncerty Sound’n’Grace. W tym roku zespół wystąpi w Sanoku, podczas Dni Sanoka 17 czerwca na sanockich Błoniach!

 Kogo zobaczymy jeszcze na Dniach Sanoka 2018? Wkrótce więcej informacji.

źródło: UM Sanok
film: youtube.pl / Sound’n’Grace & Filip Lato – 100

08-03-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym: