REKLAMA
PIOTR URUSKI Bukowsko Życzenia Powiat Sanocki Urząd Marszałkowski Życzenia Sanok
REKLAMA

ECHO – modelka o Bogu…

SANOK / PODKARPACIE. W najbliższą sobotę (17 listopada 2018) w kościele u Franciszkanów w Sanoku o godz. 19.30 będzie kolejne czuwanie Echo. Świadectwo opowie Anna Golędzinowska, była polska modelka, sławna i bogata aktorka i prezenterka telewizji we Włoszech, przez trzy lata narzeczona siostrzeńca premiera Włoch Silvo Berlusconiego.

Jej życie jednak były wielkim koszmarem, wpadła w ręce włoskiej mafii, była wykorzystana, weszła w świat show biznesu. W momencie jej największego kryzysu ukazał się jej o. Pio. Wtedy rozpoczął się jej proces nawrócenia. Przez trzy lata mieszała w Medjugorje, modliła się tam po 6 godzin dziennie. Założyła ruch Czystych Serc, promujący czystość przedmałżeńską.

Obecnie jest szczęśliwą małżonką, a sobotniego wieczoru w naszym kościele opowie historię głębokiego nawrócenia. Przywiezie ze sobą książki pt. „Ocalona z piekła” opisujące jej życie i drogę do Boga, które będzie można zakupić. Będzie to bardzo ciekawe spotkanie.

Zapraszamy!

materiały nadesłane

13-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.