REKLAMA
STALNEY
REKLAMA

ECHO – modelka o Bogu…

SANOK / PODKARPACIE. W najbliższą sobotę (17 listopada 2018) w kościele u Franciszkanów w Sanoku o godz. 19.30 będzie kolejne czuwanie Echo. Świadectwo opowie Anna Golędzinowska, była polska modelka, sławna i bogata aktorka i prezenterka telewizji we Włoszech, przez trzy lata narzeczona siostrzeńca premiera Włoch Silvo Berlusconiego.

Jej życie jednak były wielkim koszmarem, wpadła w ręce włoskiej mafii, była wykorzystana, weszła w świat show biznesu. W momencie jej największego kryzysu ukazał się jej o. Pio. Wtedy rozpoczął się jej proces nawrócenia. Przez trzy lata mieszała w Medjugorje, modliła się tam po 6 godzin dziennie. Założyła ruch Czystych Serc, promujący czystość przedmałżeńską.

Obecnie jest szczęśliwą małżonką, a sobotniego wieczoru w naszym kościele opowie historię głębokiego nawrócenia. Przywiezie ze sobą książki pt. „Ocalona z piekła” opisujące jej życie i drogę do Boga, które będzie można zakupić. Będzie to bardzo ciekawe spotkanie.

Zapraszamy!

materiały nadesłane

13-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)