REKLAMA
REKLAMA

Efektowne boiska piłkarskie, nowoczesny hotel, siłownia i sauna. To wszystko w WIKI Sanok! (FILM, ZDJĘCIA)

Efektowne boiska piłkarskie, nowoczesny hotel, siłownia i sauna. To wszystko w WIKI Sanok! (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Sanok ma profesjonalny kompleks sportowo-hotelarski. Nowe oblicze Rodzinnego Centrum Sportu i Rekreacji WIKI, w którym przeprowadzono szereg inwestycji to efektowne boiska piłkarskie, profesjonalne szatnie, bieżnia, nowoczesny hotel, sala konferencyjna, siłownia i sauna fińska. To nie koniec inwestowania w to miejsce. W najbliższych planach gospodarzy między innymi pełnowymiarowe, oświetlone boisko ze sztuczną murawą oraz sala bankietowo-restauracyjna dla 200 gości.

Rodzinne Centrum Sportu i Rekreacji WIKI w Sanoku powstało w 2015 roku poprzez zupełne odnowienie i renowację byłego budynku klubowego Stali Sanok. Teren został zmodernizowany, a budynek przeszedł kapitalny remont. Nasze centrum to rozległy kompleks sportowo-turystyczny, dysponujemy pełnowymiarowym, zadbanym boiskiem sportowym wraz z trzema boiskami treningowymi. Wokół stadionu można pobiegać na bieżni żużlowej. Cały kompleks sportowy jest do dyspozycji mieszkańców miasta Sanoka zupełnie za darmo.

01

Dodatkowo obiekt posiada 12 pokoi noclegowych 2-3 osobowych mogących pomieścić 25 osób. Każdy z pokoi posiada własną łazienkę z kabiną prysznicową i suszarką do włosów. W pokojach znajdują się duże telewizory i dwa łóżka o wymiarach 90x200cm, które można połączyć w jedno duże łoże typu king-size.

W naszym obiekcie funkcjonuje kawiarnia, z której korzystają zarówno goście hotelowi jak i osoby z zewnątrz. Można zrelaksować się na tarasie i usiąść w spokoju przy świeżo mielonej kawie, herbacie lub zimnym piwie. Znajduje się u nas również sala konferencyjna wraz z dużym telewizorem i rzutnikiem.

5

W cieplejsze dni proponujemy odpoczynek na leżakach rozstawionych przed budynkiem, gdzie można zrelaksować się wraz z paczką znajomych lub rodziną, posłuchać muzyki lub obejrzeć wieczorem film w kinie plenerowym. Informacje na ten temat na bieżąco na naszym facebookowym profilu.

Na okres Mistrzostw Świata w Rosji powstanie u nas specjalna strefa kibica pod namiotem, a gdzie poczujecie lepszą atmosferę meczu niż prosto na stadionie piłkarskim?

3

W budynku mieści się również siłownia z podstawowym wyposażeniem oraz sauna fińska.

Jeśli natomiast preferujecie trening na świeżym powietrzu to zachęcamy do skorzystania z boisk treningowych i terenów zielonych. Do treningu możemy udostępnić niezbędne akcesoria typu pachołki, gumy, piłki itp.

Goście mogą również skorzystać z oferty rowerowej. Posiadamy do wypożyczenia 10 rowerów, które stanowią świetną formę aktywności fizycznej.

Aktualnie wciąż się rozwijamy i rozbudowujemy.
W przeciągu dwóch lat zorganizowaliśmy koncerty takich artystów jak Doda, Grzegorz Hyży, Enej, Dawid Kwiatkowski i Video. Koncerty były połączone z licznymi atrakcjami dla dzieci i dla dorosłych

Właśnie trwają prace nad budową pełnowymiarowego boiska ze sztuczną trawą, oświetleniem, które zostanie oddane do użytku w okolicach września. Powstanie dodatkowy budynek wraz z szatniami sportowymi, magazynami, pokojami oraz barem z widokiem na mecze.

W przyszłości planowana jest rozbudowa aktualnego budynku, gdzie powstanie duża sala bankietowo-restauracyjna mogąca pomieścić do 200 osób, 12 pokoi 2, 4 i 6 osobowych oraz kręgielnia  4 torowa z drink-barem.

Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.wikisanok.pl

Profil na facebooku: www.facebook.com/wikisanok

Instagram www.instagram.com/wiki_sanok

Foto: Tomasz Sowa

źródło: materiały nadesłane

film: Adam Zoszak

Tekst sponsorowany

18-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)