EKOBALL STAL: Podział punktów w Wiązownicy. W środę mecz z Unią Nowa Sarzyna

SPORT / PODKARPACIE. Piłkarze Geo-Eko Ekoball-u Stali Sanok zremisowali 1:1 z KS Wiązownica, w ramach 30. kolejki rozgrywek IV ligi podkarpackiej.

Gospodarze objęli prowadzenie w w 42 minucie meczu. Na listę strzelców wpisał się Michał Daniel. Wyrównał po przerwie, w 68 minucie spotkania, niezawodny w tej rundzie Bartosz Sieradzki.

Podopieczni Roberta Ząbkiewicza są praktycznie pewni utrzymania w IV lidze. Do końca sezonu pozostało 4 kolejki.

Rywalizacja w ramach 31. serii gier już w najbliższą środę (30 maja). Żółto-niebiescy zagrają z Unią Nowa Sarzyna. Mecz zostanie rozegrany na stadionie Ekoball w Bykowcach. Początek o godz. 17:00.

33400755_1431887973584251_1127187795736002560_nfoto nagłówek: Tomasz Sowa / archiwum Esanok.pl