REKLAMA
REKLAMA

Ferie na nartach i snowboardzie? LeskoSki Weremień zaprasza!

Ferie zimowe 2018 – a co zatem idzie – również i sezon narciarski, rozpoczął się już na dobre! Miłośnicy zimowych sportów wreszcie mogą cieszyć się dobrymi warunkami atmosferycznymi. Również i Nasz ośrodek – LeskoSki Weremień, aktywnie pracuje i zaprasza turystów oraz mieszkańców do skorzystania z narciarskiej infrastruktury i nie tylko.

Nasz stok wyposażony jest w dwa wyciągi talerzykowe: jeden długości 680 m, drugi – 750 m. Jego przepustowość to ok. 750 osób na godzinę. Prędkość jego pracy może być jednak zmienna- stosownie do potrzeb Naszych klientów.

Chcąc zapewnić Naszym klientom jak najlepsze warunki, pracownicy obsługi stoku dbają o jego sztuczne naśnieżanie i ratrakowanie. Jazda na nartach możliwa jest również po zmroku dzięki oświetleniu stoku, które przebiega wzdłuż linii wyciągu.

2

Posiadamy również wypożyczalnię sprzętu narciarskiego oraz snowbordowego, specjalnie wytyczone miejsce na saneczki i snowpark z profesjonalnymi przeszkodami. Dodatkowo, do dyspozycji gości ponad 80 miejsc noclegowych (w domkach i pensjonacie), a także kawiarnia „Grill&Bar” z doskonałymi domowymi obiadami i najlepszą kawą w okolicy!

Aby urozmaicić czas Naszym Gościom, po wcześniejszym kontakcie e-mailowym bądź telefonicznym – chętnie zorganizujemy również szereg innych atrakcji, tj. paintball, zajęcia linowe, przejażdżki 4×4, czy zajęcia survivalowe.

Zapraszamy codziennie od godz. 9:00 do 20:00.

Ps. Na miejscu została zainstalowana kamerka, dzięki której na stronie http://leskoski.pl/kamery/ możecie sprawdzić aktualne warunki narciarskie.

Artykuł sponsorowany

26-01-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook