REKLAMA

GMINA OLSZANICA: Już otwarte! Dwa nowoczesne boiska wielofunkcyjne za ponad milion złotych (FILM, ZDJĘCIA)

GMINA OLSZANICA: Już otwarte! Dwa nowoczesne boiska wielofunkcyjne za ponad milion złotych (FILM, ZDJĘCIA)

GMINA OLSZANICA / PODKARPACIE. Gmina Olszanica wzbogaciła się o dwa nowoczesne boiska wielofunkcyjne, które wybudowano przy szkołach w Uhercach Mineralnych i Olszanicy. Teraz, młodzi piłkarze, koszykarze czy choćby szczypiorniści będą mieli jeszcze lepsze warunki do rozwijania swoich pasji. Inwestycję dofinansowano ze środków Ministra Sportu i Turystyki.


Na zakończenie prac czekano z niecierpliwością. Zadanie sfinalizowano przed wakacjami, a otwarcia dokonano praktycznie w przeddzień rozpoczęcia mistrzostw świata w piłce nożnej. Czy za kilka lat, w reprezentacji Polski zagra piłkarz rodem z gminy Olszanica?

Co ważne, boiska będą dostępne zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dla dorosłych mieszkańców gminy. Korzystanie z obiektów będzie bezpłatne, a nad bezpieczeństwem i organizacją czuwać będą administratorzy.

Foto: UG Olszanica

13-06-2018
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

..2018-06-13 09:53:01
0 0
to jest właśnie unia europejska,orliki,boiska i ewentualnie droga ale do fabryki którą wcześniej wykupił niemiec. a gdzie fabryki za ten milion zł?
Panie Pierzasty2018-06-13 10:40:33
0 0
a w Sanoku musimy żebrac o podwórko od Niwea?
JERY2018-06-13 16:09:30
0 0
A szambo dalej rowami płynie. A boiska pustkami będą świecić jak wszystkie wcześniej budowane...
Smefr Ważniak2018-06-15 06:07:11
0 0
Pytam się gdzie jest damiano kardinalo, bo pietrek osamotniony.. aaa damiano kardinalo w ZS nr 2 błyszczał tym razem, ah ten jego wielki łeb i ten promienny uśmiech, mister sanoka normalnie