REKLAMA
REKLAMA

HOKEJ: Sanoczanie przegrywają na zakończenie sezonu zasadniczego. Nadal nie wiadomo z kim zagramy w play off

SANOK / PODKARPACIE. W ubiegłą sobotę (27 stycznia) hokeiści Ciarko KH 58 Sanok rozegrali ostatni mecz sezonu zasadniczego w 2. lidze słowackiej. W wyjazdowym spotkaniu z HKM Rimavska Sobota, który był kluczowy w walce o miejsca 3-5, nasi hokeiści nie zdołali wywalczyć choćby punktu i wiemy już, że pierwszą część sezonu zakończą na 5. pozycji. Nadal nie wiemy natomiast kto będzie rywalem naszej drużyny w I rundzie play off. Pierwszy mecz w sobotę 3 lutego w Arenie Sanok.

HKM Rimavska Sobota – Ciarko KH 58 Sanok 5:1 (2:0, 2:1, 1:0)

1:0 Skvortsov Sergei (10:12)
2:0 Skvortsov Sergei (18:08) 5/3
3:0 Skvortsov Sergei (28:11) 5/4
3:1 Dobrzyński Patryk (29:32)
4:1 Skvortsov Sergei (37:39)
5:1 Zarvan Ivan (41:07)

 


Ustalono już terminy rozgrywania meczów w pierwszej rundzie play off, w której gra toczyć się będzie do dwóch zwycięstw. Rozpoczniemy w najbliższą sobotę (3 lutego) na własnym lodowisku, następnie rywalizacja przeniesie się na teren przeciwnika, w sobotę (11 lutego) i ewentualnie w niedzielę (12 lutego).

Nadal nie wiadomo, czy pierwszym rywalem naszych hokeistów będzie HKM Rimavska Sobota, czy MHk 32 Liptovsky Mikulas „B”. Drużyny te miały zmierzyć się ze sobą w bezpośrednim pojedynku 23 grudnia, jednak drużyna z Liptowskiego Mikulasza nie zgodziła się rozpocząć meczu, twierdząc, że tafla jest niedostatecznie oświetlona. Na oficjalnej stronie ligi pojawił się nowy termin, w którym spotkanie miało zostać rozegrane – niedziela 28 stycznia, lecz dzień przed ustaloną datą Liptowski Mikulasz poinformował, że nie przystąpi do meczu. O tym jak zostanie zweryfikowany pojedynek, który nie doszedł do skutku zdecydują w najbliższych dniach władze ligi.

foto-tomasz-sowaimg_0845

Foto. Tomasz Sowa / archiwum eSanok.pl

29-01-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)