REKLAMA
REKLAMA

Ile będzie kosztowała wejściówka na nowy basen? Znamy odpowiedź

SANOK / PODKARPACIE. Poznaliśmy ceny wejściówek do Centrum Rehabilitacji i Sportu w Sanoku. Bilety będą zróżnicowane zarówno jeśli chodzi o wiek, jak i o porę dnia. Przedstawiono zniżki i promocje. Ceny będą porównywalne do tych obowiązujących w Lesku czy Brzozowie, a do dyspozycji odwiedzających będą wszystkie niecki i zjeżdżalnie. Obiekt, który zostanie oddany do użytku już w połowie października to nie tylko pływalnia, ale szereg innych, ciekawych, wodnych atrakcji.

Centrum Rehabilitacji i Sportu w Sanoku to kompleks basenów krytych i odkrytych oraz miejsce rehabilitacji i odnowy biologicznej. W obiekcie zamkniętym dostępny będzie 8-torowy basen sportowo-rehabilitacyjny z ruchomym, podnoszonym dnem, widownia na 150 miejsc, niecki rehabilitacyjne, gabinety odnowy biologicznej, pomieszczenia do rehabilitacji i masażu i zaplecze sanitarno-szatniowe.

Zespół basenów zakrytych to ponad 700 m² lustra wody, dwie niecki rehabilitacyjne o powierzchni 370 m², dwie wanny jacuzzi, a basen sportowy jest szerszy od poprzedniego o 4,5 metra. Dostępna będzie zjeżdżalnia i wiele innych atrakcji dla dzieci, jak brodzik o dwóch głębokościach czy zjeżdżalnia typu „słonik” i dwie zabawki wodne „hipcio” i „foczka”.

Z kompleksu zakrytego będzie można korzystać w codziennie od 7 do 22.

Dotarliśmy do cennika wejściówek.

Warto zaznaczyć, że honorowana będzie Karta Dużej Rodziny. Jej posiadacze będą mogli liczyć na zniżki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Bezpieczne baseny w Sanoku (ZDJĘCIA)

Po przekroczeniu czasu, każda dodatkowa minuta będzie kosztować 20 groszy

25-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

UdostępnijNapisz komentarz przez Facebook