REKLAMA
REKLAMA

Jaka jest prawda na temat kondycji finansowej sanockiego szpitala? Media wyproszone z posiedzenia Społecznej Rady ZOZ (VIDEO)

Jaka jest prawda na temat kondycji finansowej sanockiego szpitala? Media wyproszone z posiedzenia Społecznej Rady ZOZ (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. Szpitale to najważniejsze instytucje w każdej społeczności. od ich kondycji zależy bowiem nasze zdrowie, a nawet życie. Nie może dziwić więc fakt, że jako media chcieliśmy uczestniczyć w posiedzeniu Społecznej Rady ZOZ w Sanoku. Z sali zostaliśmy jednak wyproszeni.


Od autora:

Nie wgłębiając się w polemikę czy nasze uczestnictwo w posiedzeniu Społecznej Rady ZOZ w Sanoku było zasadne, sądzę, że zachowanie Romana Koniecznego, starosty sanockiego wydaje się co najmniej niezrozumiałe. Obecny pan starosta był chociażby radnym powiatowym w minionej kadencji w latach 2010 – 2014. Działając na rynku mediów regionalnych od ponad 10 lat niejednokrotnie miałem przyjemność spotykać pana Romana Koniecznego, chociażby podczas sesji Rady Powiatu Sanockiego.

Stąd komentarz pana starosty, który zarejestrowałem podczas posiedzenia Społecznej Rady ZOZ, cytuję: „Sprawa jest tego typu, że ja nie wiem z kim rozmawiam. Ja nie wiedziałem, co pan przyniósł w torbie, czy wybuchnie”, według mnie jest nie na miejscu. Nie czuje się w żaden sposób urażony, jednak zastanawiam się czy osoba, która piastuje tak ważne stanowisko, zarządzając 100 tysięcznym powiatem, publicznie powinna wypowiadać takie słowa.

Mateusz Pniewski


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

POWIAT SANOCKI: Za co odpowiada wicestarosta Wacław Krawczyk? (FILM)

10-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)