REKLAMA
REKLAMA

Jechał od krawężnika do krawężnika. Pijanego kierowcę zatrzymał taksówkarz

SANOK / PODKARPACIE. Kierowca taksówki podejrzewając, że jadący przed nim kierowca jest pijany zatrzymał go, zabrał kluczyki do samochodu i poczekał na przyjazd Policji. Badanie alkomatem potwierdziło przypuszczenia taksówkarza i wykazało u ujętego mężczyzny prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie.

W sobotę w nocy taksówkarz jadący ul. Krakowską w Sanoku zauważył osobowego seata. Jego kierowca jechał całą szerokością jezdni, zjeżdżając od jednej krawędzi do drugiej, a chwilami wjeżdżając na krawężnik. Taksówkarz podejrzewał, że kierujący seatem może być nietrzeźwy, dlatego podjął próbę udaremnienia mu dalszej jazdy. Mężczyzna zajechał mu drogę, a po zatrzymaniu zabrał kluczyki. Następnie poczekał do przyjazdu Policji i przekazał ujętego kierowcę funkcjonariuszom.

Badanie alkomatem wykazało, że zatrzymany miał w organizmie prawie 1,5 promila alkoholu. Nieodpowiedzialnym kierowcą okazał się 50-letni mieszkaniec powiatu sanockiego.

Prowadzone przeciwko niemu postępowanie znajdzie swój finał w sądzie.

 

 

źródło: KPP Sanok

25-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)