REKLAMA
REKLAMA

Jechał od krawężnika do krawężnika. Pijanego kierowcę zatrzymał taksówkarz

SANOK / PODKARPACIE. Kierowca taksówki podejrzewając, że jadący przed nim kierowca jest pijany zatrzymał go, zabrał kluczyki do samochodu i poczekał na przyjazd Policji. Badanie alkomatem potwierdziło przypuszczenia taksówkarza i wykazało u ujętego mężczyzny prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie.

W sobotę w nocy taksówkarz jadący ul. Krakowską w Sanoku zauważył osobowego seata. Jego kierowca jechał całą szerokością jezdni, zjeżdżając od jednej krawędzi do drugiej, a chwilami wjeżdżając na krawężnik. Taksówkarz podejrzewał, że kierujący seatem może być nietrzeźwy, dlatego podjął próbę udaremnienia mu dalszej jazdy. Mężczyzna zajechał mu drogę, a po zatrzymaniu zabrał kluczyki. Następnie poczekał do przyjazdu Policji i przekazał ujętego kierowcę funkcjonariuszom.

Badanie alkomatem wykazało, że zatrzymany miał w organizmie prawie 1,5 promila alkoholu. Nieodpowiedzialnym kierowcą okazał się 50-letni mieszkaniec powiatu sanockiego.

Prowadzone przeciwko niemu postępowanie znajdzie swój finał w sądzie.

 

 

źródło: KPP Sanok

25-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)