REKLAMA
REKLAMA

Kolejna uzdolniona uczennica PSM w Sanoku. Brązowy dyplom na festiwalu fagotowym (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Kateryna Krawiec, grająca na fagocie w klasie mgr Grzegorza Dudka, otrzymała brązowy dyplom na II Festiwalu Fagotowym w Wadowicach, który odbywał się w dniach 12-14 stycznia 2018 r. Jest to kolejna uzdolniona uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Sanoku, przed którą zapewne jeszcze wiele sukcesów.

Jury składające się z wybitnych muzyków i pedagogów z Uniwersytetu w Warszawie, Akademii Muzycznych w Katowicach i Wrocławiu przyznało niezwykle pracowitej i utalentowanej Katerynie Krawiec wyróżnienie po tym, jak zaprezentowała na festiwalu dwa utwory z akompaniamentem fortepianu: Arabeskę niemieckiego pianisty i kompozytora Johanna Burgmullera oraz Bandoskę Tadeusza Sygietyńskiego.

Warto nadmienić, że uczennica ta pięknie wydobywa dźwięki również z innych instrumentów: fortepianu, skrzypiec oraz ukulele, a występ jej na festiwalu odbył się po niecałym roku nauki na fagocie. Świadczy to o ogromnej pracowitości, wyobraźni muzycznej oraz sprawności Kateryny.

Kateryna Krawiec 2

Kateryna Krawiec 1

materiały nadesłane

19-01-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)