REKLAMA
REKLAMA

Kolejna uzdolniona uczennica PSM w Sanoku. Brązowy dyplom na festiwalu fagotowym (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Kateryna Krawiec, grająca na fagocie w klasie mgr Grzegorza Dudka, otrzymała brązowy dyplom na II Festiwalu Fagotowym w Wadowicach, który odbywał się w dniach 12-14 stycznia 2018 r. Jest to kolejna uzdolniona uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Sanoku, przed którą zapewne jeszcze wiele sukcesów.

Jury składające się z wybitnych muzyków i pedagogów z Uniwersytetu w Warszawie, Akademii Muzycznych w Katowicach i Wrocławiu przyznało niezwykle pracowitej i utalentowanej Katerynie Krawiec wyróżnienie po tym, jak zaprezentowała na festiwalu dwa utwory z akompaniamentem fortepianu: Arabeskę niemieckiego pianisty i kompozytora Johanna Burgmullera oraz Bandoskę Tadeusza Sygietyńskiego.

Warto nadmienić, że uczennica ta pięknie wydobywa dźwięki również z innych instrumentów: fortepianu, skrzypiec oraz ukulele, a występ jej na festiwalu odbył się po niecałym roku nauki na fagocie. Świadczy to o ogromnej pracowitości, wyobraźni muzycznej oraz sprawności Kateryny.

Kateryna Krawiec 2

Kateryna Krawiec 1

materiały nadesłane

19-01-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)