REKLAMA
REKLAMA

Kolejny rekord na granicy. Kradziony drogi mercedes zatrzymany (FOTO)

GRANICA / PODKARPACIE. Na drogowym przejściu granicznym w Korczowej udaremniono wywóz kolejnego luksusowego pojazdu. Tym razem to skradziony w Niemczech mercedes. Kierowcą pojazdu na niemieckich numerach rejestracyjnych był 63-letni obywatel tego kraju.

Mężczyzna zgłosił się do kontroli na wyjazd z Polski wczoraj tj. 4 grudnia, na drogowym przejściu granicznym w Korczowej.

Sprawdzenia w międzynarodowych bazach policyjnych potwierdziły, że niespełna dwuletni pojazd został skradziony na terytoriom Niemiec i jest poszukiwany m.in. przez Interpol.

Pojazd, którego wartość oszacowano na 350 tys. złotych został zatrzymany i wraz z kierowcą przekazany funkcjonariuszom Policji.

Wartość zabezpieczonego pojazdu jest kolejnym rekordem na przestrzeni ostatnich kilku dni. W miniony piątek, strażnicy graniczni z tego samego przejścia granicznego zatrzymali Audi Q7 warte ok. 300 tys. złotych, które również utracono na terytorium Niemiec.

 

BiOSG

05-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)