REKLAMA
REKLAMA

Kompletnie pijany 30-latek urządził sobie przejażdżkę motocyklem

LESKO / PODKARPACIE. Kompletnie pijany 30-latek, który urządził sobie przejażdżkę motocyklem, został zatrzymany przez policjantów. Mężczyzna miał 1,76 promila alkoholu w organizmie, wiózł ze sobą pasażera, również pijanego. Młodszy kolega kierowcy w organizmie miał 2,18 promila alkoholu.

W poniedziałek tuż po godz. 18.30 policjanci patrolujący teren Leska zauważyli motocyklistę wjeżdżającego na stację paliw. Tablica rejestracyjna motocykla kawasaki była zagięta w niedozwolony sposób uniemożliwiający jej odczytanie. To skłoniło policjantów do podjęcia interwencji. Gdy jednak polecili kierującemu przygotować dokumenty do kontroli, ten próbował uciekać – najpierw motocyklem, a gdy ten został zablokowany przez radiowóz, pieszo.

Zatrzymanym kierowcą okazał się 30-letni mieszkaniec Kołonic. Mężczyzna był pijany, miał 1,76 promila alkoholu w organizmie. Policjanci ustalili, że nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami a jego motocykl nie jest ubezpieczony.

30-latek na przejażdżkę wybrał się ze swoim kolegą. 25-letni pasażer motocykla w organizmie miał 2,18 promila alkoholu. Nieodpowiedzialny kierowca za swój czyn odpowie przed sądem.

303-156549

KPP Lesko

04-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)