REKLAMA
REKLAMA

„Konwój wstydu” jutro ma dotrzeć do Sanoka. Tymczasem ministrowie i sekretarze stanu przekazują swoje nagrody dla Caritas (FILM)

SANOK, KRAJ / PODKARPACIE. Na jutro zaplanowano w Sanoku „konwój wstydu”. Politycy PO akcję organizują w całym kraju. Jutro przy ulicy Zamkowej posłanka Joanna Frydrych ma zorganizować konferencję prasową. Tymczasem powód, dla którego zainicjowano przedsięwzięcie, przestał istnieć. Pieniądze z nagród dla ministrów i sekretarzy stanu z Prawa i Sprawiedliwości trafią na konto Caritas.

Jarosław Kaczyński podczas konferencji zadeklarował także, że komitet polityczny PiS na jego wniosek ustalił, że zostanie złożony do laski  marszałkowskiej projekt obniżenia o 20 proc. pensji poselskich, wprowadzenia nowych limitów obniżających dla samorządowców oraz ich zastępców. Ponadto zniesienie wszelkich dodatkowych świadczeń poza pensja, jeśli chodzi o kierownictwa spółek Skarbu Państwa.

Prezes PiS zagroził też posłom, którzy mogliby nie zagłosować za takimi ustawami

Jeżeli ktoś nie będzie chciał zagłosować za tymi decyzjami, to straci miejsce na liście wyborczej PiS – mówił.

Zobacz video z konferencji prasowej Jarosława Kaczyńskiego, prezesa PiS

 

źródło: RED/ Prawo i Sprawiedliwość/fb

05-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)