REKLAMA
REKLAMA

ZAPLANUJ PIĄTEK: POpularna posłanka PO w Sanoku. Debata o sile samorządu (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Pełniąca funkcję rzecznika prasowego rządu Donalda Tuska i Ewy Kopacz, aktualnie wicemarszałek Sejmu RP, posłanka Platformy Obywatelskiej Małgorzata Kidawa-Błońska odwiedzi Sanok. Wspólnie z Joanną Frydrych zaproszą mieszkańców miasta i okolic do wzięcia udziału w debacie o sile samorządu w lokalnej społeczności. Spotkanie odbędzie się w piątek 6 kwietnia o godzinie 18:00 w hotelu Bona.

Kariera polityczna Małgorzaty Kidawy-Błońskiej trwa nieprzerwanie od 2005 roku. To posłanka na Sejm RP V, VI, VIII i VIII kadencji. Obecnie pełni funkcję wicemarszałka Sejmu, a wcześniej była między innymi marszałkiem Sejmu czy sekretarzem stanu w kancelarii premiera. Aktywnie uczestniczy w projekcie Platformy Obywatelskiej nazwanym „Klub Obywatelski”. Ma on na celu organizację spotkań z mieszkańcami miast i miasteczek oraz rozmowy na ważne dla lokalnej społeczności tematy.

Wspólnie z inną posłanką PO Joanną Frydrych, odwiedzą Sanok, by porozmawiać o samorządzie. Debata zatytułowana „Siła samorządu w lokalnej społeczności” odbędzie się 6 kwietnia (piątek) o godzinie 18:00 w hotelu Bona.

Godzinę wcześniej, na sanockim Rynku zorganizowana zostanie konferencja prasowa

Tak jak sama nazwa wskazuje „Klub Obywatelski”, jest to spotkanie otwarte. Gorąco zapraszamy do uczestnictwa nie tylko działaczy i sympatyków Platformy Obywatelskiej, ale wszystkich chętnych mieszkańców Sanoka i okolic. Będzie to okazja do wysłuchania wystąpienia wicemarszałek Sejmu RP Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, ale także do zadawania pytań, dyskutowania o niezwykle ważnej roli samorządu. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy – mówi Joanna Frydrych, poseł na Sejm RP.

klub-obywatelski

TRANSMISJA VIDEO ZE SPOTKANIA KLUBU OBYWATELSKIEGO
W KROŚNIE (październik 2017)

źródło: tvKrosno.pl

 

Zdjęcia ze spotkania w Krośnie

źródło: Red., Klub Obywatelski

05-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)