REKLAMA
REKLAMA

ZAPLANUJ PIĄTEK: POpularna posłanka PO w Sanoku. Debata o sile samorządu (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Pełniąca funkcję rzecznika prasowego rządu Donalda Tuska i Ewy Kopacz, aktualnie wicemarszałek Sejmu RP, posłanka Platformy Obywatelskiej Małgorzata Kidawa-Błońska odwiedzi Sanok. Wspólnie z Joanną Frydrych zaproszą mieszkańców miasta i okolic do wzięcia udziału w debacie o sile samorządu w lokalnej społeczności. Spotkanie odbędzie się w piątek 6 kwietnia o godzinie 18:00 w hotelu Bona.

Kariera polityczna Małgorzaty Kidawy-Błońskiej trwa nieprzerwanie od 2005 roku. To posłanka na Sejm RP V, VI, VIII i VIII kadencji. Obecnie pełni funkcję wicemarszałka Sejmu, a wcześniej była między innymi marszałkiem Sejmu czy sekretarzem stanu w kancelarii premiera. Aktywnie uczestniczy w projekcie Platformy Obywatelskiej nazwanym „Klub Obywatelski”. Ma on na celu organizację spotkań z mieszkańcami miast i miasteczek oraz rozmowy na ważne dla lokalnej społeczności tematy.

Wspólnie z inną posłanką PO Joanną Frydrych, odwiedzą Sanok, by porozmawiać o samorządzie. Debata zatytułowana „Siła samorządu w lokalnej społeczności” odbędzie się 6 kwietnia (piątek) o godzinie 18:00 w hotelu Bona.

Godzinę wcześniej, na sanockim Rynku zorganizowana zostanie konferencja prasowa

Tak jak sama nazwa wskazuje „Klub Obywatelski”, jest to spotkanie otwarte. Gorąco zapraszamy do uczestnictwa nie tylko działaczy i sympatyków Platformy Obywatelskiej, ale wszystkich chętnych mieszkańców Sanoka i okolic. Będzie to okazja do wysłuchania wystąpienia wicemarszałek Sejmu RP Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, ale także do zadawania pytań, dyskutowania o niezwykle ważnej roli samorządu. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy – mówi Joanna Frydrych, poseł na Sejm RP.

klub-obywatelski

TRANSMISJA VIDEO ZE SPOTKANIA KLUBU OBYWATELSKIEGO
W KROŚNIE (październik 2017)

źródło: tvKrosno.pl

 

Zdjęcia ze spotkania w Krośnie

źródło: Red., Klub Obywatelski

05-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)