REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Groźba śmierci, przemoc wobec dziewczyny i kradzież telefonu, splądrowane konto bankowe

SANOK / PODKARPACIE. Próba włamania do sklepu, kradzież telefonu i przemoc fizyczna, jazda pod wpływem. Sanoccy policjanci maja za sobą pracowity tydzień.

Próba włamania 

Sprawca usiłował włamać się do jednego ze sklepów. Po siłowym otworzeniu drzwi do budynku, oddalił się jednak z miejsca. Przyczyną spłoszenia sprawcy był prawdopodobnie alarm, który się włączył.

Z kolei przy Lipińskiego 27-latek chciał włamać się do salonu fryzjerskiego. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który trafił do policyjnego aresztu.

Groził, że go zabije!

50-letni mężczyzna zawiadomił, że znana mu osoba bez powodu kierowała do niego słowne groźby pozbawienia życia. Sytuacja ta wzbudziła u zgłaszającego uzasadnioną obawę, że groźby zostaną spełnione.

Ukradł belkę sygnałów świetlnych z pojazdu

Pokrzywdzony zawiadomił, że złodziej ukradł podwójną belkę sygnałów świetlnych, która była zamontowana na dachu samochodu. Straty oszacowano na kwotę ponad 2 tysięcy złotych.

Siłą zabrał jej telefon

19-latek zabrał telefon komórkowy marki LG, którego właścicielem była dziewczyna. Następnie użył wobec niej przemocy fizycznej, aby „fant” został w jego posiadaniu. Sprawca został zatrzymany przez policjantów w trakcie ucieczki. Osadzono go w policyjnym areszcie.

Splądrował konto bankowe

Kradzież kilku tysięcy złotych. Sprawca prawdopodobnie pokonał zabezpieczenia informatyczne i włamał się na konto bankowe pokrzywdzonego.

Jazda bez uprawnień

Podczas kontroli drogowej policjanci ujawnili 28-latka, który bez uprawnień do kierowania jechał iveco.

Na podwójnym gazie

23-latek kierujący alfą romeo wsiadł do pojazdu znajdując się pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało, że miał w organizmie 1,2 promila.

policja121

źródło: KPP Sanok

14-03-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)