REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Prześladowca z sieci i złodziej alkoholi

SANOK / PODKARPACIE. Uporczywe nękanie, groźby przez telefon i kradzieże. Takimi sprawami zajmowali się sanoccy policjanci w minionym tygodniu.

Tajemniczy dręczyciel

33-letnia mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła, że osoba posługująca się pseudonimem uporczywie ją nęka. Tajemniczy dręczyciel umieszcza na portalach internetowych komentarze naruszające jej prywatność i zniesławiające jej osobę.

Skradziony telefon

31-latka poinformowała funkcjonariuszy o kradzieży telefonu. Złodziej ukradł go z torebki. Aparat marki Huawei był wart 700 zł.

Amator alkoholi

Włamanie do sklepu. Złodziej dostał się do wnętrza, a następnie ukradł 25 butelek alkoholu o łącznej wartości 710,50 zł. Po uszkodzeniu szuflady w kasie fiskalnej zabrał kilkaset zł.

Wystawiał towary na sprzedaż w imieniu pokrzywdzonego

Mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że nieznany mu sprawca poprzez wykorzystanie jego danych osobowych i adresowych dokonał wystawienia na stronie internetowej towarów do sprzedaży. Z tego powodu do miejsca zamieszkania pokrzywdzonego zgłaszają się kupujący domagając się wydania towarów.

Groził, że zabije bliskich

48-letnia kobieta zawiadomiła, że znany jej mężczyzna w czasie rozmowy telefonicznej, kierował pod adresem osób jej najbliższych groźby pozbawienia ich życia. Groźby te wzbudziły uzasadnione obawy, że zostaną spełnione.

Clipboard01

źródło: KPP Sanok

06-03-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)