REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Prześladowca z sieci i złodziej alkoholi

SANOK / PODKARPACIE. Uporczywe nękanie, groźby przez telefon i kradzieże. Takimi sprawami zajmowali się sanoccy policjanci w minionym tygodniu.

Tajemniczy dręczyciel

33-letnia mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła, że osoba posługująca się pseudonimem uporczywie ją nęka. Tajemniczy dręczyciel umieszcza na portalach internetowych komentarze naruszające jej prywatność i zniesławiające jej osobę.

Skradziony telefon

31-latka poinformowała funkcjonariuszy o kradzieży telefonu. Złodziej ukradł go z torebki. Aparat marki Huawei był wart 700 zł.

Amator alkoholi

Włamanie do sklepu. Złodziej dostał się do wnętrza, a następnie ukradł 25 butelek alkoholu o łącznej wartości 710,50 zł. Po uszkodzeniu szuflady w kasie fiskalnej zabrał kilkaset zł.

Wystawiał towary na sprzedaż w imieniu pokrzywdzonego

Mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że nieznany mu sprawca poprzez wykorzystanie jego danych osobowych i adresowych dokonał wystawienia na stronie internetowej towarów do sprzedaży. Z tego powodu do miejsca zamieszkania pokrzywdzonego zgłaszają się kupujący domagając się wydania towarów.

Groził, że zabije bliskich

48-letnia kobieta zawiadomiła, że znany jej mężczyzna w czasie rozmowy telefonicznej, kierował pod adresem osób jej najbliższych groźby pozbawienia ich życia. Groźby te wzbudziły uzasadnione obawy, że zostaną spełnione.

Clipboard01

źródło: KPP Sanok

06-03-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)