REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA STRAŻACKA: Dachowanie zakończone w rowie, płonące kominy i pierwszy pożar traw

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy strażacy interweniowali głównie w zdarzeniach drogowych oraz przy pożarach sadzy w przewodach kominowych.

Dachowanie zakończone na drzewie

W Strachocinie doszło do dachowania samochodu osobowego. Kierujący swoją jazdę zakończył w przydrożnym rowie, uderzając o drzewo. Była potrzebna interwencja strażaków, którzy przy użyciu narzędzi hydraulicznych wyciągnęli z pojazdu poszkodowanego.

Na drogach

W ostatnim tygodniu na drogach powiatu doszło do kilku kolizji. I tak w Zarszynie na ulicy Bieszczadzkiej zderzyły się dwa samochody osobowe, na szczęście nikt nie ucierpiał. W Sanoku na Królowej Bony doszło do podobnego zdarzenia. W zderzeniu dwóch osobówek nikt nie został poszkodowany.

Z kolei w Międzybrodziu miał miejsce wypadek drogowy. Uczestniczyło w nim dwa pojazdy, trzy osoby zostały poszkodowane i przewiezione do szpitala.

Płonące kominy

Trwa sezon grzewczy. Strażacy bardzo często interweniują podczas zdarzeń dotyczących płonącej sadzy w przewodach kominowych. I tak w związku z takimi sytuacjami, w minionym tygodniu interweniowano ośmiokrotnie w: Tyrawie Wołoskiej, w Sanoku na Słuszkiewicza, Kościuszki, Sosnowej i Porcelanowej, Srogowie Dolnym, Mokrem, Długiem.

Pierwszy pożar traw

W Jędruszkowcach doszło do pierwszego w tym roku pożaru suchych traw oraz młodnika.

Pomoc w otwarciu mieszkań

Strażacy pomagali pogotowiu ratunkowemu oraz policji w otwarciu mieszkań. I tak czynili to w Mokrem oraz w Sanoku na ulicy Kochanowskiego.

Clipboard01

źródło: KP PSP Sanok 

23-01-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)