REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA STRAŻACKA: Dachowanie zakończone w rowie, płonące kominy i pierwszy pożar traw

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy strażacy interweniowali głównie w zdarzeniach drogowych oraz przy pożarach sadzy w przewodach kominowych.

Dachowanie zakończone na drzewie

W Strachocinie doszło do dachowania samochodu osobowego. Kierujący swoją jazdę zakończył w przydrożnym rowie, uderzając o drzewo. Była potrzebna interwencja strażaków, którzy przy użyciu narzędzi hydraulicznych wyciągnęli z pojazdu poszkodowanego.

Na drogach

W ostatnim tygodniu na drogach powiatu doszło do kilku kolizji. I tak w Zarszynie na ulicy Bieszczadzkiej zderzyły się dwa samochody osobowe, na szczęście nikt nie ucierpiał. W Sanoku na Królowej Bony doszło do podobnego zdarzenia. W zderzeniu dwóch osobówek nikt nie został poszkodowany.

Z kolei w Międzybrodziu miał miejsce wypadek drogowy. Uczestniczyło w nim dwa pojazdy, trzy osoby zostały poszkodowane i przewiezione do szpitala.

Płonące kominy

Trwa sezon grzewczy. Strażacy bardzo często interweniują podczas zdarzeń dotyczących płonącej sadzy w przewodach kominowych. I tak w związku z takimi sytuacjami, w minionym tygodniu interweniowano ośmiokrotnie w: Tyrawie Wołoskiej, w Sanoku na Słuszkiewicza, Kościuszki, Sosnowej i Porcelanowej, Srogowie Dolnym, Mokrem, Długiem.

Pierwszy pożar traw

W Jędruszkowcach doszło do pierwszego w tym roku pożaru suchych traw oraz młodnika.

Pomoc w otwarciu mieszkań

Strażacy pomagali pogotowiu ratunkowemu oraz policji w otwarciu mieszkań. I tak czynili to w Mokrem oraz w Sanoku na ulicy Kochanowskiego.

Clipboard01

źródło: KP PSP Sanok 

23-01-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)