REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA STRAŻACKA: Podtrucie tlenkiem węgla, pożar samochodu i zderzenie osobówki z ciężarowym

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy strażacy interweniowali na drogach powiatu. Interweniowali również w przypadku podtrucia tlenkiem węgla 4 osób, pożarów oraz wypadku przy wycince.

Płonący komin i pomiar CO

W Besku strażacy interweniowali przy pożarze sadzy w przewodzie kominowym. W akcji uczestniczyły jednostki: JRG Sanok oraz OSP Besko.

Z kolei w Sanoku przy ulicy Robotniczej sprawdzano poziom tlenku węgla w mieszkaniu.

Zderzenie osobówki z ciężarówką

W Rzepedzi doszło do zderzenia samochodu osobowego z pojazdem ciężarowym. W wyniku zdarzenia ucierpiała jedna osoba. Na miejscu interweniowali strażacy z OSP Rzepedź oraz JRG Sanok.

Natomiast w Zahutyniu zderzyły się dwie osobówki. jedna osoba została poszkodowana. na miejscu działania prowadzili strażacy dwóch jednostek JRG Sanok.

Pożar samochodu

W Bażanówce w ogniu stanął samochód. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Interweniowali strażacy z JRG Sanok oraz z OSP Bażanówka.

Piecyk zdradliwy

W Srogowie Gónym doszło do pożaru instalacji gazowego piecyka. Urządzenie ugasił włąsciciel jeszcze przed przyjazdem służb. Na miejsce przybyli strażacy z JRG Sanok.

Podtrucie tlenkiem węgla 

W Sanoku przy ulicy Lipińskiego cztery osoby podtruły się tlenkiem węgla. Wszystkie trafiły do szpitala, w tym dwoje dzieci. Na miejscu JRG Sanok.

Wypadek w lesie

W Mokrem doszło do wypadku przy wycince drzewa w prywatnym lesie. Ranny mężczyzna trafił do szpitala. Na miejscu byli strażacy z JRG Sanok oraz druhowie z OSP Poraż.

foto5

zdjęcie poglądowe

źródło: KP PSP Sanok

29-03-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)