REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA STRAŻACKA: Podtrucie tlenkiem węgla, pożar samochodu i zderzenie osobówki z ciężarowym

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy strażacy interweniowali na drogach powiatu. Interweniowali również w przypadku podtrucia tlenkiem węgla 4 osób, pożarów oraz wypadku przy wycince.

Płonący komin i pomiar CO

W Besku strażacy interweniowali przy pożarze sadzy w przewodzie kominowym. W akcji uczestniczyły jednostki: JRG Sanok oraz OSP Besko.

Z kolei w Sanoku przy ulicy Robotniczej sprawdzano poziom tlenku węgla w mieszkaniu.

Zderzenie osobówki z ciężarówką

W Rzepedzi doszło do zderzenia samochodu osobowego z pojazdem ciężarowym. W wyniku zdarzenia ucierpiała jedna osoba. Na miejscu interweniowali strażacy z OSP Rzepedź oraz JRG Sanok.

Natomiast w Zahutyniu zderzyły się dwie osobówki. jedna osoba została poszkodowana. na miejscu działania prowadzili strażacy dwóch jednostek JRG Sanok.

Pożar samochodu

W Bażanówce w ogniu stanął samochód. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Interweniowali strażacy z JRG Sanok oraz z OSP Bażanówka.

Piecyk zdradliwy

W Srogowie Gónym doszło do pożaru instalacji gazowego piecyka. Urządzenie ugasił włąsciciel jeszcze przed przyjazdem służb. Na miejsce przybyli strażacy z JRG Sanok.

Podtrucie tlenkiem węgla 

W Sanoku przy ulicy Lipińskiego cztery osoby podtruły się tlenkiem węgla. Wszystkie trafiły do szpitala, w tym dwoje dzieci. Na miejscu JRG Sanok.

Wypadek w lesie

W Mokrem doszło do wypadku przy wycince drzewa w prywatnym lesie. Ranny mężczyzna trafił do szpitala. Na miejscu byli strażacy z JRG Sanok oraz druhowie z OSP Poraż.

foto5

zdjęcie poglądowe

źródło: KP PSP Sanok

29-03-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)