REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA STRAŻACKA: Pożar w budynku gospodarczym i zadymione mieszkanie

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy strażacy interweniowali głównie na drogach – podczas wypadków oraz usuwając pozostałości po silnych wiatrach. Kilkakrotnie także wyjeżdżali do akcji związanych z pożarami.

Wypadki

W Strachocinie i Nowosielcach doszło do wypadków drogowych. Podczas pierwszego zdarzenia interweniowali strażacy z JRG Sanok oraz OSP Strachocinia. Z kolei podczas drugiego wypadku strażakom z Sanoka pomagali ochotnicy z OSP Nowosielce.

Pożar zabudowań gospodarczych

W Zahutyniu na prywatnej posesji doszło do pożaru budynku gospodarczego. Na szczęście nikt nie ucierpiał podczas tego zdarzenia. Na miejscu interweniowali strażący z JRG Sanok, OSP KSRG Zagórz, OSP Zahutyń oraz OSP KSRG Sanok-Olchowce,a  także policja.

Usuwanie skutków silnych wiatrów

Strażacy mieli nieco pracy po porywistych wiatrach, które przeszły nad południową częścią naszego regionu. Na szczęście nie było wielkich zniszczeń. I tak powalone drzewa i połamane konary usuwano w : Łukowem, Dębnej, Zahutyniu i Porażu. 

Pożar sadzy i zadymione mieszkanie

Powoli wkraczamy w sezon grzewczy. Pojawiają się zatem interwencje dotyczące „płonących kominów”. W minionym tygodniu strażacy w takich sprawach interweniowali w Pobiednie i Bukowsku. 

Natomiast w Sanoku przy ul. Okulickiego interweniowano na zgłoszenie o zadymieniu w mieszkaniu. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych.

 

źródło: KP PSP Sanok

 

09-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)