REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA STRAŻACKA: Pożar w budynku gospodarczym i zadymione mieszkanie

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy strażacy interweniowali głównie na drogach – podczas wypadków oraz usuwając pozostałości po silnych wiatrach. Kilkakrotnie także wyjeżdżali do akcji związanych z pożarami.

Wypadki

W Strachocinie i Nowosielcach doszło do wypadków drogowych. Podczas pierwszego zdarzenia interweniowali strażacy z JRG Sanok oraz OSP Strachocinia. Z kolei podczas drugiego wypadku strażakom z Sanoka pomagali ochotnicy z OSP Nowosielce.

Pożar zabudowań gospodarczych

W Zahutyniu na prywatnej posesji doszło do pożaru budynku gospodarczego. Na szczęście nikt nie ucierpiał podczas tego zdarzenia. Na miejscu interweniowali strażący z JRG Sanok, OSP KSRG Zagórz, OSP Zahutyń oraz OSP KSRG Sanok-Olchowce,a  także policja.

Usuwanie skutków silnych wiatrów

Strażacy mieli nieco pracy po porywistych wiatrach, które przeszły nad południową częścią naszego regionu. Na szczęście nie było wielkich zniszczeń. I tak powalone drzewa i połamane konary usuwano w : Łukowem, Dębnej, Zahutyniu i Porażu. 

Pożar sadzy i zadymione mieszkanie

Powoli wkraczamy w sezon grzewczy. Pojawiają się zatem interwencje dotyczące „płonących kominów”. W minionym tygodniu strażacy w takich sprawach interweniowali w Pobiednie i Bukowsku. 

Natomiast w Sanoku przy ul. Okulickiego interweniowano na zgłoszenie o zadymieniu w mieszkaniu. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych.

 

źródło: KP PSP Sanok

 

09-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)