REKLAMA

Traktor przejechał po 37-latku. Mężczyzna trafił do szpitala (ZDJĘCIE)

NIEBOCKO / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w Niebocku. Podczas wykonywania prac związanych z wycinką drzewa, ciągnik przejechał po 37-letnim mieszkańcu tej miejscowości. Mężczyzna trafił do szpitala.

Wczoraj około godz. 10.30, służby ratownicze zostały wezwane do wypadku, który wydarzył się na terenie prywatnej posesji w Niebocku. Z ustaleń policjantów wynika, że dwaj mężczyźni wykonywali prace związane z wycinką drzewa. 70-letni mężczyzna pozostawił traktor na włączonym silniku, pojazd w pewnym momencie zaczął się staczać. 37-latek widząc to, chciał zatrzymać ciągnik. W trakcie próby otworzenia drzwi i wejścia do kabiny, upadł na ziemię i wówczas został przejechany tylnym prawym kołem ciągnika po brzuchu.

Świadek tego zajścia bardzo szybko wezwał pomoc. Ratownicy medyczni udzieli pomocy i przewieźli mężczyznę do szpitala.

Na miejscu pracowali policjanci. 70-latek był trzeźwy. 37-latkowi została pobrana krew do badania, ze względu na doznane obrażenia. Przeprowadzone postępowanie w tej sprawie wyjaśni przebieg i okoliczności tego zdarzenia.

źródło: KPP Brzozów

09-10-2018
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Decydent2018-10-09 09:52:12
0 0
Bohater się znalazł, przez starego wartego 5 tysięcy złomka mógł stracić życie. Nagroda Darwina czeka.
Można skojarzyć.2018-10-09 10:38:41
0 0
Dawniej koń miał własne hamulce i tak go trzeba było uwiązać, Za młodych lat widziałem 3 tzw. traktory bombowce leżące w parowie jeden na drugim spece ciągali pierwszego a potem wszyscy byli w jednym miejscu. a traktorzyści przy winie la pa tik" przeliczali ,że pracował nie godzinę a 90 minut. Jeden myślał o godzinie zegarowej drugi o technicznej był zakład sprawę chodzili wyjaśniać gdzieś do kołchozu.
Sanoczanin2018-10-10 01:09:17
0 0
swiech za tego bana global nego to Chuj ci w szyje pisdzielcu You don't have permission to access / on this server. Apache/2.4.25 (Debian) Server at esanok.pl Port 443 zapamietaj idioto ze zawsze moge wejsc na kazdy portal Jelopie !!!!