REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA STRAŻACKA: Zderzenie busa z motocyklem, kraksa szynobusu z osobówką i płonące kominy

SANOK / PODKARPACIE. Miniony tydzień dla sanockich strażaków obfitował przede wszystkim w akcje na niebezpiecznych drogach powiatu. Do tego kilka interwencji dotyczących pożarów sadzy w przewodach kominowych.

Zderzenie busa z motocyklem

W Zabłotcach zderzył się bus z motocyklistą. Kierujący jednośladem trafił do szpitala, na szczęście nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Wjazd na tory bez trzymanki 

W Besku nieostrożny kierowca wjechał na niestrzeżony przejazd kolejowy i zderzył się z nadjeżdżającym szynobusem. Zdarzenie wyglądało bardzo groźnie. Kierujący osobówką trafił do szpitala.

Płonące kominy

Sześciokrotnie sanoccy strażacy interweniowali wyjeżdżając na zdarzenia dotyczące pożarów sadzy w przewodach kominowych. Czynili to w: Sanoku przy ulicy Przodowników, Besku przy Zapowiedzkiej, w Niebieszczanach, Bukowsku, Nadolanach i Tarnawie Dolnej.

Kolizje osobówek

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Sanoku przy ulicy Jana Pawła II. W tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Z kolei do podobnych kolizji doszło w: Bażanówce i w Sanoku przy ulicy Staszica. W pierwszym zdarzeniu ucierpiała jedna osoba, w drugim – dwie osoby były poszkodowane.

Ciężarówka najechała na tył

Ponownie przy ulicy Staszica doszło do zdarzenia drogowego.Samochód ciężarowy najechał na tył osobówki. Nikt nie ucierpiał.

straz1

źródło: KP PSP Sanok

21-03-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)