REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA STRAŻACKA: Zderzenie busa z motocyklem, kraksa szynobusu z osobówką i płonące kominy

SANOK / PODKARPACIE. Miniony tydzień dla sanockich strażaków obfitował przede wszystkim w akcje na niebezpiecznych drogach powiatu. Do tego kilka interwencji dotyczących pożarów sadzy w przewodach kominowych.

Zderzenie busa z motocyklem

W Zabłotcach zderzył się bus z motocyklistą. Kierujący jednośladem trafił do szpitala, na szczęście nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Wjazd na tory bez trzymanki 

W Besku nieostrożny kierowca wjechał na niestrzeżony przejazd kolejowy i zderzył się z nadjeżdżającym szynobusem. Zdarzenie wyglądało bardzo groźnie. Kierujący osobówką trafił do szpitala.

Płonące kominy

Sześciokrotnie sanoccy strażacy interweniowali wyjeżdżając na zdarzenia dotyczące pożarów sadzy w przewodach kominowych. Czynili to w: Sanoku przy ulicy Przodowników, Besku przy Zapowiedzkiej, w Niebieszczanach, Bukowsku, Nadolanach i Tarnawie Dolnej.

Kolizje osobówek

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Sanoku przy ulicy Jana Pawła II. W tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Z kolei do podobnych kolizji doszło w: Bażanówce i w Sanoku przy ulicy Staszica. W pierwszym zdarzeniu ucierpiała jedna osoba, w drugim – dwie osoby były poszkodowane.

Ciężarówka najechała na tył

Ponownie przy ulicy Staszica doszło do zdarzenia drogowego.Samochód ciężarowy najechał na tył osobówki. Nikt nie ucierpiał.

straz1

źródło: KP PSP Sanok

21-03-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)