REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA STRAŻACKA: Żmija w sklepie? Wypadek na kajaku i na traktorze

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy strażacy interweniowali podczas zdarzeń na drogach, usuwali powalone drzewa, czy zajmowali się żmiją w sklepie.

 

Żmija z wizyta w sklepie?

Strażacy interweniowali na zgłoszenie, że w sklepie w Baligrodzie pojawiła się żmija. Po dojeździe na miejsce okazało się, że alarm był fałszywy.

Poszkodowany motocyklista i dwie kolizje

W Sanoku na ulicy Białogórskiej doszło do kolizji dwóch osobówek. Do podobnego zdarzenia doszło na Królowej Bony. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych.

Z kolei na ulicy Przemyskiej zderzył się samochód osobowy z motocyklem. W tym zdarzeniu obrażeń doznał kierujący jednośladem.

Wypadł z ciągnika. Uszkodził nogę

W miejscowości Duszatyn mężczyzna kierujący ciągnikiem wypadł z pojazdu, uszkadzając przy tym nogę. Na miejscu interweniowali ochotnicy z OSP Rzepedź oraz Komańcza.

Wypadek na kajaku

W Trepczy podczas spływu Sanem mężczyzna wypadł z kajaka. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Powalone drzewa i brudna woda 

Kilkakrotnie strażacy usuwali również powalone drzewa i pompowali zanieczyszczona wodę ze studni i z piwnicy. I tak konary usuwano z ulicy Małopolskiej w Sanoku oraz w Wysoczanach. natomiast brudna wodę wypompowywano w Markowcach w jednej ze studni i w Mokrem, gdzie zalało piwnicę.

 

 

 

 

09-08-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)